Polski żużel na żywo w brytyjskiej telewizji

Polski żużel na żywo w brytyjskiej telewizji

Dwa brytyjskie kanały telewizyjne; Premier Sports i FreeSports poinformowały, że będą transmitować polski żużel na żywo w tym sezonie! W najbliższą niedzielę, 8 kwietnia, polski żużel będzie transmitowany na żywo w FreeSport, a będzie to sparcie pomiędzy zespołami z Grudziądza a Częstochową. Powtórki tego rundy żużla będzie można oglądać na Premier Sports. Kolejne rundy będą

Dwa brytyjskie kanały telewizyjne; Premier Sports i FreeSports poinformowały, że będą transmitować polski żużel na żywo w tym sezonie!

W najbliższą niedzielę, 8 kwietnia, polski żużel będzie transmitowany na żywo w FreeSport, a będzie to sparcie pomiędzy zespołami z Grudziądza a Częstochową. Powtórki tego rundy żużla będzie można oglądać na Premier Sports. Kolejne rundy będą transmitowane na żywo oraz z opóźnieniem pomiędzy dwoma kanałami.

Premier Sports to kanał oparty na subskrypcji na platformie telewizyjnej SKY (kanał 428 w HD, 462 w SD) oraz Virgin Media (kanał 551). Specjalnie dla fanów polskiego żużla, Premier Sport przygotował specjalną promocję, gdzie abonamenci SKY będą mogli dodać ich kanał za jedyne £2 za 2 pierwsze miesiące

FreeSports to darmowy kanał sportowy, dostępny na kanale 95 na platformie Freeview HD, kanale 424 na Sky, FreeSat na kanale 252, TalkTalk na kanale 95, BT Vision na kanale 95 oraz poprzez internetowy TVPlayer.

Richard Webb, menadżer operacyjny FreeSports, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że będziemy nadawać na żywo polski żużel na Premier Sports i FreeSports. Razem z fanami tego sportu będziemy przeżywać emocje w nadchodzącym sezonie. Rozumiemy, że śledzenie swojego ulubiony sportu może być trudne, będąc z dala od domu. Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw Polonii i z dumą będzie transmitować polski żużel na Wyspach”

Zarówno Freesports, jak i Premier Sports będą pokazywać zakres sportów motorowych w 2018 roku, w tym NASCAR Xfinity i Truck Series, australijskie supersamochody (Australian Supercars), polski i szwedzki żużel, Formuła E, Monster Jam i AMA Supercross.

Inne programy, które emitują stacje to relacje z NHL, europejskie mecze piłki nożnej, boks, rugby, zarówno Rugby League i Rugby Union, MMA, brytyjskie zapasy oraz koszykówka, tenis, pływactwo oraz krykiet.

 

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *