Sukces przez duże S okazał się sukcesem

Sukces przez duże S okazał się sukcesem

Na ten dzień czekała od kilku miesięcy najbardziej ambitna część Polonii w Wielkiej Brytanii. 9 grudnia do Londynu na specjalne zaproszenie Matyldy Setlak i Anny Ewy Suska z ExcellenceVale przybył Mateusz Grzesiak, jeden z najpopularniejszych polskich psychologów oraz trenerów rozwoju osobistego i biznesowego, aby przeprowadzić szkolenie Sukces przez duże S. Od kilku lat wśród brytyjskiej

Na ten dzień czekała od kilku miesięcy najbardziej ambitna część Polonii w Wielkiej Brytanii.

9 grudnia do Londynu na specjalne zaproszenie Matyldy Setlak i Anny Ewy Suska z ExcellenceVale przybył Mateusz Grzesiak, jeden z najpopularniejszych polskich psychologów oraz trenerów rozwoju osobistego i biznesowego, aby przeprowadzić szkolenie Sukces przez duże S.

Od kilku lat wśród brytyjskiej Polonii wyraźnie rośnie zainteresowanie rozwojem osobistym i biznesowym oraz przedsiębiorczość. Z tego właśnie powodu Ania i Matylda poprosiły Mateusza o przygotowanie szkolenia, specjalnie z myślą o polonijnych przedsiębiorcach i profesjonalistach, którzy chcą się rozwijać. Tak powstało szkolenie Sukces przed duże S, które zostało zaplanowane jako kompendium niezbędnej wiedzy m.in. z zakresu sprzedaży, negocjacji, personal brandingu i komunikacji międzynarodowej.

Po wielu miesiącach przygotowań, 9 grudnia miało miejsce wydarzenie, na które przybyła rekordowa liczba uczestników – aż 600 osób z terenu całej Wielkiej Brytanii, event był wstępnie planowany na 450 osób. Było to więc największe w historii wydarzenie edukacyjne i biznesowe zorganizowane dla Polaków mieszkających poza granicami Polski.

Działania przygotowawcze rozpoczęły się już o 3.00 w nocy od montowania nagłośnienia i oświetlenia oraz układania stolików dla wystawców, ponieważ w czasie wydarzenia wystawiło się kilka firm, między innymi sponsorzy, marka Sami Swoi (transfery pieniężne) oraz firma księgowa London Business Solutions.

Ania, wchodząc na scenę w celu otwarcia szkolenia, otrzymała owacje od publiczności.

Szkolenie Mateusza trwało od samego rana do wieczora, dlatego uczestnicy otrzymali bardzo dużo narzędzi, które mogą wykorzystać zarówno w życiu osobistym, jak i biznesowym. Trener z właściwą sobie erudycją i humorem scenicznym prezentował poszczególne techniki idealnie utrzymując skupienie słuchaczy. W przerwach między poszczególnymi segmentami na scenie publiczność rozgrzewała pasjonatka rozwoju osobistego – Weronika Pokusa.

Uczestnicy, którzy byli posiadaczami biletów VIP mieli dodatkowo możliwość zjeść z trenerem obiad oraz zadać mu swoje pytania.

Wybraliśmy na pierwszego trenera Mateusza Grzesiaka, ponieważ jest trenerem międzynarodowym i niewątpliwie odniósł sukces przez duże S– komentuje Anna Ewa Suska, współzałożycielka ExcellenveVale oraz dyrektor Suska Mentoring.

Szkolenie uzupełnił panel dyskusyjny, w którym wzięła udział Ilona Felicjańska, międzynarodowa modelka oraz działaczka charytatywna oraz Paul T. Lajszczak, seryjny przedsiębiorca oraz inwestor w nieruchomości. Ilona opowiedziała szczerze swoją historię, która miała na celu uzmysłowić uczestnikom, że z nawet największego upadku można się podnieść, Paul natomiast poruszył temat inwestowania w nieruchomości, w tym w modelu crowdfundingowym. Uczestnicy, mimo tego, że byli na sali szkoleniowej od 8.30 rano, słuchali w skupieniu, niektórzy w chwili gdy paneliści opowiadali o swoich największych życiowych kryzysach, nawet się wzruszyli.

Po panelu na scenę wszedł Wojciech Kołodziejczak, z Lifenetworker, który jest ekspertem w zakresie networkingu, aby poprowadzić sesję networkingową. Mimo tego, że koniec szkolenia był zaplanowany na godzinę 19.00, jego uczestnicy aż do 21.00 networkowali i kontynuowali dyskusje.

W dniu imprezy nad jej prawidłowym przebiegiem pracowało ponad 30 wolontariuszy, którzy mimo tego, że w dniu wydarzenia spotkali się po raz pierwszy, dali z siebie 100%, dlatego właśnie uczestnicy byli zachwyceni każdym elementem wydarzenia.

Książki Mateusza Grzesiaka, które były w sprzedaży tego dnia, zostały wyprzedane w ciągu kilku pierwszych godzin szkolenia. Dodatkowo w czasie wydarzenia można było kupić książkę ‘MLM bez tajemnic’ autorstwa Anny Ewy Suska oraz książki Ilony Felicjańskiej. Dochód z ich sprzedaży ma zostać przekazany na wsparcie ośrodka KARAN dla uzależnionej młodzieży.

 W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele polonijnych organizacji charytatywnych, takich jak Polish Psychologists’ Association oraz Europia oraz przedstawiciele szkół polonijnych, ponieważ ExcellenceVale przekazało za darmo bilety dla pracujących dla nich wolontariuszy.

Następnego dnia i nawet dwa dni po wydarzeniu, polonijny Facebook został wprost zalany zdjęciami i filmami ze szkolenia oraz pochlebnymi opiniami na jego temat. Wydarzenie samo w sobie stało się sukcesem przez duże S. Organizatorki zasypane zostały gratulacjami i podziękowaniami od uczestników i osób które słyszały o wydarzeniu od innych.

Ani przez chwilę, nie wątpiłam, że nasze szkolenie będzie udane, ale naprawdę nie spodziewam się takiego ‘efektu wow’. Ta atmosfera, energia, wspaniali ludzie, tego nie da się opisać. Jesteśmy zaszczyceni, że w wydarzeniu wzięło udział wiele popularnych wśród Polonii osobistości i przedsiębiorców – komentuje Anna Ewa Suska.

Widać Polonia jest spragniona takich wydarzeń. Nie było wcześniej czegoś takiego. Jestem dumna, że udało nam się w czasie zaledwie kilku miesięcy stworzyć nowa markę (ExcellenceVale) oraz zaprosić na wydarzenie tak wielu uczestników – komentuje Matylda Setlak, współzałożycielka ExcellenceVale oraz CEO agencji All 4 Comms.

Sam trener następnego dnia po szkoleniu podziękował organizatorkom na swoim profilu na Facebooku.

Sukces przez duże S już z nami, jednak ExcellenceVale nie zwalnia. Już za około 40 dni, 27 stycznia, będzie mieć miejsce w Londynie kolejne szkolenie Biznes i życie na maksa, z Jakubem B. Bączkiem.

17 marca będzie mieć z kolei miejsce trening Ty i twoja marka online Joanny Ceplin. Mateusz Grzesiak wróci na Wyspy 5 maja ze szkoleniem Business Explosion, które będzie poświęcone najważniejszym aspektom prowadzenia biznesu, takim jak marketing, zarządzanie zespołem, bycie liderem czy planowanie strategii. Więcej informacji na temat planowanych wydarzeń można znaleźć w serwisie www.excellencevale.com. Dodatkowo, firma dodaje ciągle do swojej oferty kolejne produkty, takie jak szkolenia online, książki i ebooki.

Za promocję wydarzenia i wprowadzenie na rynek nowej marki odpowiedzialna była agencja All 4 Comms we współpracy z ExcellenceVale.

Patronami medialnymi wydarzenia były: Londynek.netGoniec Polski / Goniec.comImperium KobietLaw Business QualityBusinesswoman & life i MojaWyspa.co.uk.

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *