Rasistowski wpis

W kierunku Polaków na profilu społecznościowym burmistrza Leeds Fala krytyki spłynęła na burmistrza Leeds Jane Dowson po tym jak kilka dni temu na jej profilu na Twitterze pojawił się rasistowski wpis skierowany w stronę Polaków. Pani burmistrz szybko usunęła wpis i tłumaczy się, iż jej konto na portalu społecznościowym zostało zhakowane i że policja została

W kierunku Polaków na profilu społecznościowym burmistrza Leeds

Fala krytyki spłynęła na burmistrza Leeds Jane Dowson po tym jak kilka dni temu na jej profilu na Twitterze pojawił się rasistowski wpis skierowany w stronę Polaków. Pani burmistrz szybko usunęła wpis i tłumaczy się, iż jej konto na portalu społecznościowym zostało zhakowane i że policja została poinformowana.

W piątek burmistrz Leeds oznajmiła na Twitterze, że sama nie dodała żadnego antypolskiego wpisu i że był on w 100% nieprawdziwy. Jane Dowson dodała, że jest dumna z tego, ze jest burmistrzem dla wszystkich społeczności w Leeds w tym jej przyjaciół Polaków.

Oryginalny wpis z konta burmistrza Leeds Jane Dowson: I have NOT posted anti polish sentiment. 100% fake. Police investigating. Proud 2 b Mayor 4 all communities in Leeds incl my Polish Friends.

Źródło:www.doncaster.pl

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *