Letni piknik w Polskim Centrum

24 czerwca odbył się piknik z okazji 25-lecia posługi kapłańskiej ks. Jana Zaręby. W niedzielę, 24 czerwca odbył się letni piknik z okazji 25-lecia posługi kapłańskiej ks. proboszcza Jana Zaremby, przy okazji powitano lato. Wprawdzie oficjalna nazwa, czyli Piknik Ogrodowy nie do końca odpowiadała rzeczywistości, ponieważ z powodu pogody w „ogrodzie” nie było zbyt wielu

24 czerwca odbył się piknik z okazji 25-lecia posługi kapłańskiej ks. Jana Zaręby.

W niedzielę, 24 czerwca odbył się letni piknik z okazji 25-lecia posługi kapłańskiej ks. proboszcza Jana Zaremby, przy okazji powitano lato.

Wprawdzie oficjalna nazwa, czyli Piknik Ogrodowy nie do końca odpowiadała rzeczywistości, ponieważ z powodu pogody w „ogrodzie” nie było zbyt wielu gości, ale za to w dużej sali Centrum sporo się działo.

Krótko po godzinie 12-tej, rozpoczęto serwowanie wina i deserów. Każdy mógł w ramach poczęstunku wybrać coś dla siebie. Frekwencja była na tyle duża, że sala była kompletnie zatłoczona.

Polski Ośrodek tego dnia był ciekawym miejscem na spędzenie wolnego popołudnia. Na dworze grill-masterzy uwijali się z wielką ilością jedzenia (jak zawsze wyśmienite polskie kiełbaski), a w tym czasie w sali głównej składano życzenia ks. proboszczowi, po czym rozpoczęto cześć artystyczną.

Również dzieci miały w pewnym momencie dostęp do sceny i mikrofonu, więc mogły zaprezentować wierszyki i coś zaśpiewać. Niewątpliwą atrakcją dla niektórych maluchów była możliwość pogrania na perkusji, którą wystawiono na okoliczność występu nowo utworzonego zespołu muzycznego „Harlech Crow”.

Podczas trwania pikniku można było obejrzeć i zakupić Polskie książki dostarczone przez jedną z księgarń internetowych.

Deszcz uniemożliwił zabawę na zewnątrz, więc najważniejsza atrakcja dla dzieci, czyli dmuchany zamek nie cieszył się powodzeniem, aczkolwiek wewnątrz malowanie twarzy było tak popularne, ze utworzyła się długa kolejka dzieci. Pani malująca twarze dzieci pokazała, że można naprawdę fantazyjnie odmienić wygląd twarzy, co widać na załączonych zdjęciach.

Około godziny 15:00 zagrał długo oczekiwany zespół „Harlech Crow”. Muzycy poznali się na Beestonie i od niedawna cały czas pracują nad swoim repertuarem. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ich posłuchać przed planowanym na 18 października występem zespołu Proletaryat.

Pomimo niesprzyjającej pogody impreza udała się znakomicie.

Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *