Casting do Big Brothera

30 czerwca w Londynie odbędzie się casting do kolejnej edycji najpopularniejszego reality show. Jest to pierwszy na świecie przypadek castingu do programu „Big Brother”, który zostanie zorganizowany poza granicami kraju emisji. „Big Brother 4.1” będzie emitowany na antenie Czwórki (TV4) od września 2007. Od początku czerwca trwa ogólnopolski casting do kolejnej edycji programu „Big Brother

30 czerwca w Londynie odbędzie się casting do kolejnej edycji najpopularniejszego reality show.

Jest to pierwszy na świecie przypadek castingu do programu „Big Brother”, który zostanie zorganizowany poza granicami kraju emisji. „Big Brother 4.1” będzie emitowany na antenie Czwórki (TV4) od września 2007.

Od początku czerwca trwa ogólnopolski casting do kolejnej edycji programu „Big Brother 4.1”. Wszyscy chętni, którzy ukończyli 18 lat i marzą o spotkaniu z Wielkim Bratem, a obecnie przebywają w Londynie będą mieli ku temu okazję już 30 czerwca. Zapraszamy wszystkich kandydatów do hotelu Novotel London West, One Shortlands, London W6 8DR, o godzinie 10.00.

Aby wziąć udział w castingu należy wysłać SMS o treści BB na numer 75550 (tylko z polskich telefonów komórkowych). W odpowiedzi kandydat otrzyma SMS zwrotny z kodem identyfikacyjnym. Posiadanie kodu jest warunkiem udziału w eliminacjach. Jeśli osoba, która chce wziąć udział w castingu, nie posiada telefonu w polskiej sieci komórkowej, może poprosić o pomoc rodzinę lub przyjaciół, którzy wyślą sms-a z kraju i przekażą jej kod identyfikacyjny. Kolejnym rozwiązaniem jest bezpośrednie przyjście na casting i uiszczenie opłaty w wysokości 1£, która zostanie przekazana na cele charytatywne. W zamian uczestnik otrzyma kod identyfikacyjny.

Uczestnicy castingu mogą liczyć na świetną zabawę, wielkie emocje i kontrowersyjne zadania. Londyn jest kolejnym przystankiem na trasie organizatorów programu, którzy przez cały czerwiec poszukują osób odpowiednich do zamieszkania w domu Wielkiego Brata. Dodatkowe informacje na temat castingów można znaleźć na stronie internetowej www.bigbrother4.interia.pl.

„Big Brother 4.1″ sięgnie po nowe rozwiązania technologiczne. Poziom interaktywności w Internecie osiągnie całkowicie nowy stopień zaawansowania. Electronic Arts, największy producent gier
na świecie wraz z Endemolem stworzą pomost pomiędzy tradycyjną telewizją a grą komputerową, umożliwiając internautom wirtualny udział w „Big Brother 4.1” show bez wychodzenia z domu.

Format „Big Brother” został stworzony przez firmę Endemol, a jego pierwsza edycja miała miejsce
w Holandii w 1999 roku. Zgodnie z regułami programu, grupa ludzi zostaje zamknięta na kilkanaście tygodni w specjalnie wybudowanym domu, a każdy ich ruch jest rejestrowany przez kamery
i mikrofony. Jedna z głównych zasad zabrania uczestnikom kontaktu z bliskimi i ze światem zewnętrznym, a ich przygody w domu Wielkiego Brata są śledzone przez miliony widzów przed telewizorami. Co tydzień domownicy nominują co najmniej dwóch mieszkańców do opuszczenia programu. Ostateczna decyzja o tym, kto odpadnie z walki o główną nagrodę, należy jednak
do widzów, którzy wysyłając sms-y, przesądzają o dalszych losach uczestników. Dotychczas program został wyemitowany w 35 krajach. W Wielkiej Brytanii trwa już ósma edycja „Big Brothera”.

Kontakt/Dodatkowe informacje:

Magdalena Plucińska
Polskie Media S.A. (TV4)
tel. /22/ 715 92 52
kom.: 502 603 852
e-mail: magdalena.plucinska@tv4.pl

Natalia Kossut
United PR
tel. /22/ 845 24 50 w. 105
e-mail: n.kossut@unitedpr.pl

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *