IV Edycja Targów Pracy – 26/05/2007

Już po raz czwarty, gazeta „Polish Express” organizuje największe targi pracy. Tegoroczne Targi Pracy odbędą się 26 maja 2007 roku w salach wystawienniczych Hotelu Novotel Londyn West, 1 Shortlands, London W6 8DR. Impreza rozpoczyna się o godz. 10:00am , wstęp: 1£ Jeśli planujesz zmianę pracy, musisz tam być. Jeżeli Twoi znajomi, rodzina planują przyjazd do

Już po raz czwarty, gazeta „Polish Express” organizuje największe targi pracy. Tegoroczne Targi Pracy odbędą się 26 maja 2007 roku w salach wystawienniczych Hotelu Novotel Londyn West, 1 Shortlands, London W6 8DR.

Impreza rozpoczyna się o godz. 10:00am , wstęp: 1£

Jeśli planujesz zmianę pracy, musisz tam być. Jeżeli Twoi znajomi, rodzina planują przyjazd do Londynu czy Wielkiej Brytanii w najbliższych miesiącach, przekaż im tą informacje. Pojawi się wiele nowych możliwości zatrudnienia, w różnych sektorach gospodarki.

Jeśli natomiast poszukujesz pracowników, to jest właściwe miejsce dla Ciebie. W jednym dniu i w tym samym miejscu zgromadzi się wielka liczba ludzi o różnorodnych kwalifikacjach.

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, dlaczego nie zacząć od zmiany pracy?
Musisz przyjść aby się przekonać jakie to proste!!!

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *