Najszczęśliwsi obywatele Wielkiej Brytanii

Najszczęśliwszymi obywatelami Wielkiej Brytanii są kobiety po 50. z dwójką dzieci, które mieszkają w Leeds. Badania przeprowadzone przez koncern naftowy Jet wykazały również, że uśmiech najczęściej gości na twarzach mieszkańców Leeds, Bristolu i Glasgow, podczas gdy najrzadziej uśmiechają się mieszkańcy Plymouth, Edynburga i Londynu. Najbardziej nieszczęśliwi spośród 2000 ankietowanych Brytyjczyków okazali się bezdzietni i rozwiedzeni

Najszczęśliwszymi obywatelami Wielkiej Brytanii są kobiety po 50. z dwójką dzieci, które mieszkają w Leeds.

Badania przeprowadzone przez koncern naftowy Jet wykazały również, że uśmiech najczęściej gości na twarzach mieszkańców Leeds, Bristolu i Glasgow, podczas gdy najrzadziej uśmiechają się mieszkańcy Plymouth, Edynburga i Londynu.

Najbardziej nieszczęśliwi spośród 2000 ankietowanych Brytyjczyków okazali się bezdzietni i rozwiedzeni informatycy z Southampton. Z badań wynika także, że kobiety są generalnie szczęśliwsze od mężczyzn, a największy stopień zadowolenia z życia deklarują gospodynie domowe i matki zajęte wychowaniem dzieci.

Około 20 proc. ankietowanych to ludzie niezadowoleni ze swojego życia, zaś dniem, w którym większość badanych czuje się wyjątkowo podle jest… czwartek.

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *