BEDNAREK

Kolejna trasa w UK Kamil Bednarek z zespołem lada moment wyrusza w kolejna trasę koncertowa. Tym razem w Wielkiej Brytanii odwiedzi cztery miasta: 03.10 Edynburg, 04.10 Londyn, 05.10 Manchester i 07.10 Birmingham. Kamil Bednarek obecnie jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów. Jego profil na Facebooku polubiło już ponad milion osób, koncerty nieustannie są oblegane przez zafascynowanych

Kolejna trasa w UK

Kamil Bednarek z zespołem lada moment wyrusza w kolejna trasę koncertowa. Tym razem w Wielkiej Brytanii odwiedzi cztery miasta: 03.10 Edynburg, 04.10 Londyn, 05.10 Manchester i 07.10 Birmingham.

Kamil Bednarek obecnie jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów. Jego profil na Facebooku polubiło już ponad milion osób, koncerty nieustannie są oblegane przez zafascynowanych jego muzyką fanów. Kamil od wielu lat śpiewa, gra, komponuje muzykę i pisze teksty – wszystko w klimacie reggae. .Jego twórczość składa się z własnych kompozycji oraz coverów aranżowanych na klimat reggae (przykład utworu Marka Grechuty “Dni, których nie znamy”), a dynamiczne i emocjonalne koncerty czynią z nich niezapomniane wydarzenia. W Edynburgu, Manchesterze i Birmingham zagra po raz pierwszy, natomiast  Londyn, po bardzo udanym koncercie w 2013 r w klubie Cargo odwiedzi  po raz drugi.

Zapraszamy na koncerty !

 

DATA: 05.10.2014, Niedziela

 KLUB: Manchester Academy 3

 ADRES:  Oxford Road, M13 9PR

klub znajduje się pomiędzy budynkami University Of Manchester Student’s Union 

 DRZWI: 7.00 PM

 

BILTEY: £23 (przedsprzedaż) £28 (w dniu koncertu)

 

Bilety online:

Rezerwacja biletów przez stronę www.megayoga.co.uk

 

lub na stronie www.ticketline.co.uk

 

więcej informacji na www.megayoga.co.uk

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *