Kabaret Neo-Nówka

Już 6 kwietnia w Leeds! Ulubieńcy publiczności, Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Leeds z programem, pt. „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”. W niedzielę 6 kwietnia 2014 zapraszamy na występy o godzinie 16.00 oraz 19.30 do  City Varieties Music Hall. Organizatorem trasy jest Kabareton.co.uk, natomiast sponsorem firma Western Union. City Varieties Music Hall, według użytkowników strony Tripadvisor, stanowi

Już 6 kwietnia w Leeds!

Ulubieńcy publiczności, Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Leeds z programem, pt. „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”. W niedzielę 6 kwietnia 2014 zapraszamy na występy o godzinie 16.00 oraz 19.30 do  City Varieties Music Hall. Organizatorem trasy jest Kabareton.co.uk, natomiast sponsorem firma Western Union.

City Varieties Music Hall, według użytkowników strony Tripadvisor, stanowi jedną z największych atrakcji turystycznych Leeds. Blisko 150 letni teatr, remontowany w okresie od stycznia 2009 do września 2011, jest jednym z zaledwie trzech wiktoriańskich music hall, który przetrwał do dnia dzisiejszego. W XIXw obiekt w Leeds stanowił przykład, na którym wzorowano się projektując inne teatry. Na deskach tej słynnej sceny występowało większość znanych, brytyjskich artystów. Swoje pierwsze kroki stawiał tutaj między innymi Charlie Chaplin.

„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” – to tytuł najnowszego programu Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem, Wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie być powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu jest  fabularyzowany wątek małżeństwa Paciaciaków, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo.
Kabaret Neo-Nówka w City Varieties Music Hall to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie artystyczne, w którym zdecydowanie warto wziąć udział.

To po prostu trzeba zobaczyć!

Bilety w cenie £19 można kupić w nastepujacych miejscach:
•    Polski Sklep POLANDIA, 53 North Parade , Bradford, BD1 3JH      
•    Polski Sklep LASUCH, 544 Manchester Road, Bradford, BD5 7LR
•    Polskie Delikatesy, 171 Dewsbury Road, Leeds, LS11 5EG
•    Polskie Delikatesy, Leeds Kirkgate Market, Leeds, LS2 7HY      
•    Salon Fryzjerski Luiza, 152 Harehills Lane, Leeds, LS8 5BD
•    Polski Sklep ORZELEK, 22 Northgate, Wakefield, WF1 3AA

Bilety są również dostępne w sprzedaży online. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kabareton.co.uk

Dodatkowych informacji udziela Marcin Kwiatkowski tel. 07540 222-487, email: office@kabareton.co.uk

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *