Zespół Smoking Hot

Ma szansę zagrać w Londynie z Lady Pank Polska kapela z West Yorkshire, Smoking Hot, bierze udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest wspólny występ z legendą rocka, zespołem Lady Pank. Juz 7 marca szykuje się w Londynie, na arenie IndogO2, wspaniały finałowy koncert. Smoking Hot startują w konkursie ze swoją piosenką „Emigracja”, pochodzącą

Ma szansę zagrać w Londynie z Lady Pank

Polska kapela z West Yorkshire, Smoking Hot, bierze udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest wspólny występ z legendą rocka, zespołem Lady Pank. Juz 7 marca szykuje się w Londynie, na arenie IndogO2, wspaniały finałowy koncert.

Smoking Hot startują w konkursie ze swoją piosenką „Emigracja”, pochodzącą z debiutanckiej EPki „To, co mowią”, która ukaże się na przełomie stycznia i lutego 2014. Jeśli chcecie posłuchać i zagłosować na ich utwór, zarejestrujcie się na www.zagrajzladypank.co.uk i aktywujcie konto klikając na link w mailu. Głosować można raz dziennie.

Link do teledysku „Emigracja” Smoking Hot jest tutaj: http://zagrajzladypank.co.uk/zespol,Smoking-Hot,64,36.html.

W związku z tym, zespół ma dla Was nagrodę: wśród wszystkich, którzy wezmą udział w głosowaniu, rozlosujemy oficjalną debiutancką plytę EP Smoking Hot!

Zapraszamy Was do oddawania glosów na nasz lokalny zespół i słuchania ich muzyki!

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *