WOŚP w Leeds po raz kolejny

11 stycznia 2014 odbędzie się 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zagra już po raz kolejny w Leeds,a impreza odbędzie się, podobnie jak w poprzednich latach, w Polskim Centrum Katolickim przy Newton Hill Road (Leeds, West Yorkshire LS7 4JE) W dniu finału będą mieli Państwo okazje spróbować wyśmienitej polskiej kuchni przygotowanej przez Polish Society

11 stycznia 2014 odbędzie się 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Orkiestra zagra już po raz kolejny w Leeds,a impreza odbędzie się, podobnie jak w poprzednich latach, w Polskim Centrum Katolickim przy Newton Hill Road (Leeds, West Yorkshire LS7 4JE)

W dniu finału będą mieli Państwo okazje spróbować wyśmienitej polskiej kuchni przygotowanej przez Polish Society of Chefs and Pastry Chefs in the UK. Nie zabraknie licznych loterii i licytacji atrakcyjnych przedmiotów. Będą zabawy dla najmłodszych i dla starszych uczestników imprezy. Dla milusińskich przygotowaliśmy gry i konkursy, a dla dorosłych bufet i dobrze zaopatrzony bar,promocje i możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród. Nie może zabraknąć oczywiście tego, co w czasie finałów Orkiestry jest najważniejsze,czyli muzyki! Będą mieli Państwo okazję obcować z najróżniejszymi rodzajami muzyki,od poezji śpiewanej, przez blues, różne projekty akustyczne, muzykę POPularną, aż po cięższe brzmienia specjalnie dla fanów muzyki rockowej. Artyści zapełnią Państwu czas coverami znanych polskich i zagranicznych zespołów, jak i autorską muzyką. Zespoły polskie i angielskie z Leeds, York i okolic dołożą wszelkich starań, by nawet na chwilę nie przestała grać największa orkiestra na świcie, czyli WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Gramy po raz kolejny w Leeds i po raz 22. na świecie. NIE MOŻECIE TEGO PRZEGAPIĆ!

Między innymi usłyszycie artystów takich jak:

LECH TALAR

-MAZURKA HEARTBEAT

CLIN RECORDS

L12

SLOW DOWN

LISTEN EYES

SINISTER REVOLT

THE HUSSARS

…i wielu innych!

 

START o godzinie 3.00 pm.

DLA NAJMŁODSZYCH już od 1.30 pm przygotowaliśmy gry i zabawy.

KONIEC IMPREZY O PÓŁNOCY ZAKOŃCZY ZWYCZAJOWO ŚWIATEŁKO DO NIEBA!

TO i wiele innych atrakcji będzie na Państwa czekać i grać! Do zobaczenia!

 

Już następnego dnia, 12.01.2014 o godzinie 12 w szkole Mount Saint Mary, LS9 8LD, zostanie rozegrany charytatywny mecz siatkówki pomiędzy dwiema polskimi drużynami!

Eagles Leeds zmierzy się z Lechia Leeds.

Również tutaj mamy konkursy i gry dla wszystkich pokoleń, tym razem zabawy związane z piłką i sportem.

Będzie można również spróbować domowych wypieków, napić się ciepłych napoi oraz oczywiście wspomóc podopiecznych fundacji WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

 

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów i artystów. Gwarantujemy wspaniałą zabawę dla całej rodziny i przyjaciół,muzykę i pyszną polską kuchnię! Do zobaczenia i pokażmy,że Orkiestra GRA na całym świecie!

 

Plakat

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *