10 prezentów

Które chciałoby znaleźć każde dziecko pod choinką Lista pewnych prezentów, które spodobają się podobno każdemu dziecku nie obejmuje bynajmniej najnowszych zabawek. Okazuje się, że także te sprzed 15 lat mogą być bardzo atrakcyjne. 1. Lego City Coastguard 60014 (dla dzieci powyżej 5 lat) Od wielu już lat, duńskie klocki utrzymują się na liście najlepszych zabawek.

Które chciałoby znaleźć każde dziecko pod choinką

Lista pewnych prezentów, które spodobają się podobno każdemu dziecku nie obejmuje bynajmniej najnowszych zabawek. Okazuje się, że także te sprzed 15 lat mogą być bardzo atrakcyjne.

1. Lego City Coastguard 60014 (dla dzieci powyżej 5 lat)
Od wielu już lat, duńskie klocki utrzymują się na liście najlepszych zabawek. Proponowany zestaw zawiera sześciu ludzików – w tym dzielnego pilota i bohaterskiego ratownika, a także ponton, łódź podwodną oraz latarnię.
Cena: ok. £60.

2. Doc McStuffins Doctor’s Bag Set (dla dzieci powyżej 3 lat)
Twoja pociecha marzy o zostaniu lekarzem? Masz więc idealny pomysł na prezent. W zestawie doktora znajdziemy m. in. stetoskop, termometr, a nawet i bandaż.
Cena: ok. £20.

3. Flutterbye Flying Flower Fairy (dla dzieci powyżej 5 lat)
Prezent stworzony dla dziewczynek, które wierzą w istnienie dobrych wróżek. Zasilana sześcioma bateriami Flutterbye potrafi latać, sprawiając milusińskim nie ladą frajdę.
Cena: ok. £30-50.

4. Furby Boom! (dla dzieci powyżej 6 lat)
Ulepszona wersja starszego i znanego nam wszystkim Furbiego. Furby Boom! nie tylko potrafi zapamiętać własne imię, ale dzięki specjalnej aplikacji… znosi wirtualne jajka, co pozwala na przedłużenie gatunku puchatych stworków.
Cena: ok. £48.

5. VTech InnoTab 3S (dla dzieci w wieku 3-9 lat)
Dotykowy tablet to wymarzony prezent dla małych wielbicieli gadżetów i wszelkich nowinek technicznych. VTech InnoTab 3S dostępny jest w dwóch kolorach – niebieskim lub różowym.
Cena: ok. £70-129.

6. Monopoly Empire (dla dzieci powyżej 8 lat)
Kolejny klasyk, wciąż mile widziany pod świątecznym drzewkiem. Monopoly Empire to prawdziwa uczta dla małych i przedsiębiorczych kapitalistów. W tej edycji będzie można kupować i rozbudowywać znane światowe marki, jak np. McDonald`s, Coca-Cola czy Nestle.
Cena: ok. £12.99-30.

7. Monster High 13 Wishes Doll (dla dzieci powyżej 6 lat)
Upiorne lalki robią furorę już trzeci rok z rzędu. Dostępne są nowe postacie – równie mroczne, co poprzednie.
Cena: ok. £12-20.

8. Nerf N-Strike Elite Rapidstrike (dla dzieci powyżej 8 lat)
Przygotuj się na niespodziewany atak zza kanapy. Ta niszczycielska maszyna została uzbrojona w 18 rzutek, które potrafią przefrunąć nawet do 20 metrów. Zabawka jest na baterie.
Cena: ok. £24.

9. RoboFish (dla dzieci powyżej 3 lat)
Coś dla tych, którzy kochają zwierzęta, lecz zapominają o ich karmieniu. Dzięki RoboFish nie będziemy mieć na sumieniu żadnej złotej rybki. Wystarczy tylko wrzucić robo-rybkę do wody i podziwiać cud życia. Zestaw składa się z akwarium i jednej rybki. Więcej rybek kupuje się osobno.
Cena: ok. £19.99.

10. Teksta Robotic Puppy (dla dzieci powyżej 5 lat)
Następny poziom po robo-rybkach. Piesek reaguje na głos, gesty, światło oraz dźwięki. Zna też kilka sztuczek i jest dostępny w kilku kolorach.
Cena: ok. £46-60.

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *