Wybory Miss Polonia UK 2007

Jeszcze tylko do końca marca piękne Polki będą mogły zgłaszać swoje kandydatury do tytułu Miss Polonia UK 2007. Latem natomiast nastąpi uroczysty finał konkursu połączony z koncertem gwiazdy. Dziewczyny, które chcą spróbować swoich sił w konkursie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej konkursu. www.MissPoloniaUK.com Do wyborów mogą przystąpić bezdzietne panny posiadające polską

Jeszcze tylko do końca marca piękne Polki będą mogły zgłaszać swoje kandydatury do tytułu Miss Polonia UK 2007. Latem natomiast nastąpi uroczysty finał konkursu połączony z koncertem gwiazdy. Dziewczyny, które chcą spróbować swoich sił w konkursie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej konkursu.

www.MissPoloniaUK.com

Do wyborów mogą przystąpić bezdzietne panny posiadające polską narodowość lub obywatelstwo, które ukończyły 18 lat i które w 2007 roku nie przekroczą 25 roku życia. Przed wysłaniem swojego zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem konkursu, który znajduje się na stronie internetowej – www.MissPoloniaUK.com.

Bursztynowy organizator

W tym roku impreza ma nowego organizatora. Jest nim firma INTERVARIA, jeden z wiodących producentów oraz dostawców bursztynowej biżuterii w Europie.
INTERVARIA przeprowadza Wybory Miss Polonia UK 2007 na podstawie umowy licencyjnej podpisanej z Biurem Organizacyjnym Miss Polonia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. – Zrobimy wszystko, by imprezie nadać właściwy rozmach – deklaruje Piotr Miecznikowski z firmy INTERVARIA.

Są już kandydatki na Miss

Do konkursu piękności zgłosiło się już ponad 30 dziewczyn. Ich wdzięki można podziwiać na stronie internetowej konkursu. Jeszcze tylko do końca marca panie mogą zgłaszać swoje kandydatury. – Na początku kwietnia 20 dziewczyn, które przejdą do finału wyjedzie na tygodniowe zgrupowanie do ośrodka wczasowego w Polsce – tłumaczy Piotr Miecznikowski. Będą ćwiczyć choreografię, autoprezentację i przygotowywać się do występów finałowych.

Jest o co walczyć

20 dziewczyn będzie walczyć o tytuły: Miss Polonia UK 2007, I Wicemiss Polonia UK 2007 oraz II Wicemiss Polonia UK 2007. Wybrane zostaną również Internetowa Miss Polonia UK 2007, Miss Publiczności, a także Miss Foto. Internetowa Miss Polonia UK 2007 zostanie wytypowana przez internautów. Na swoją faworytkę będzie można oddać głos na stronie www.Internetowa.MissPoloniaUK.com, a także na stronach patronów medialnych imprezy. Polka, która zdobędzie tytuł Miss Polonia UK 2007 będzie mogła przystąpić do Wyborów Miss Polonia organizowanych w Polsce.

Przygotowania w toku

Kandydatki do tytułu Miss Polonia UK 2007 wezmą udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Nakręcone zostaną również filmy w których zaprezentują się tegoroczne pretendentki do tytułu najpiękniejszej Polki na Wyspach.
O makijaże, fryzury oraz stroje zatroszczą się fachowi makijażyści, fryzjerzy i styliści. – Podczas wieczoru finałowego dziewczyny pokażą się w specjalnie zaprojektowanych na tę okazję sukniach wieczorowych – tłumaczy Piotr Miecznikowski. Każda kreacja będzie niepowtarzalna i zostanie przygotowana indywidualnie dla danej kandydatki.

Miss Polonia, Miss Universe, Miss Earth…

W przerwach między trzema prezentacjami finalistek wystąpią polskie gwiazdy, których nazwiska są jeszcze utrzymywane w tajemnicy. Koronę najpiękniejszej Polce wręczy Małgorzata Bernaciak, zeszłoroczna Miss Polonia UK.
Podczas wieczoru finałowego obecne będą ubiegłoroczne laureatki wyborów Miss Polonia, Miss Universe, Miss Earth oraz Miss International. Będą one pełnić funkcję gości honorowych.

4 kółka dla najpiękniejszej

Polka, która uzyska tytuł, diadem oraz szarfę Miss Polonia UK 2007 otrzyma w nagrodę samochód osobowy ufundowany przez głównego sponsora imprezy. Każda z finalistek obdarowana zostanie diamentową biżuterią wartości 2000 funtów. Jej fundatorem będzie INTERVARIA, organizator imprezy. Laureatki konkursu otrzymają także inne hojne nagrody podarowane przez sponsorów.

Koncert gwiazdy na koniec

W tym roku finał Wyborów Miss Polonia UK 2007 połączony będzie z 3-godzinnym koncertem w Londynie na który zaproszony zostanie polski lub brytyjski wykonawca. – Będzie to gwiazda najwyższego formatu. Rozmowy trwają, niedługo dowiemy się, kto zaśpiewa podczas wieczoru finałowego – wyjaśnia Piotr Miecznikowski. Tegoroczne Wybory Miss Polonia UK zapowiadają się więc bardzo atrakcyjnie.

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *