WWO koncertuje w Leeds!

Za nami koncert O.S.T.R., a już niebawem w Leeds wystąpi WWO – kultowy skład hip-hopowy rodem z Warszawy. Koncert jest częścią dużej trasy koncertowej po Wyspach obejmującej 6 miast. Występ w Leeds zaplanowany został na 16 marca (piątek) br. Adres klubu: The HiFi 2 Central Road Leeds LS1 6DE Otwarcie drzwi: 19.00 Początek koncertu: 20.30

Za nami koncert O.S.T.R., a już niebawem w Leeds wystąpi WWO – kultowy skład hip-hopowy rodem z Warszawy. Koncert jest częścią dużej trasy koncertowej po Wyspach obejmującej 6 miast. Występ w Leeds zaplanowany został na 16 marca (piątek) br.

Adres klubu:

The HiFi
2 Central Road
Leeds
LS1 6DE

Otwarcie drzwi: 19.00
Początek koncertu: 20.30

Sprzedaż biletów on-line została zakończona. Istnieje jednak możliwość zakupienia kilkunastu ostatnich biletów w cenie £15 bezpośrednio przed koncertem.

Przesłane emailem potwierdzenie transakcji będzie stanowić bilet wstępu. Prosimy o wydrukowanie potwierdzenia i zabranie go ze sobą na koncert.

Wszelkie informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr 07834 194 884 lub wysyłając emaila pod dmd@o2.pl.

Trzy litery WWO to skrót od „W Witrynach Odbicia”, oraz „W Wyjątkowych Okolicznościach”. Grupa wywodzi się z najliczniejszej Warszawskiej ekipy hip hopowej – ZIP Skład, skupiającej trzy zespoły: WWO, Zipera i Fundacja.

W 2000 roku WWO nagrywa pierwszy album „Masz i pomyśl”. Album odnosi sukces. Rozchodzi się w dużym nakładzie i staje się klasykiem gatunku. Utwór singlowy „Jeszcze będzie czas” długo gościł na listach przebojów, oraz na ekranach MTV oraz Viva Polska, a Jędker i Sokół dostali jeszcze więcej propozycji współpracy.

W grudniu 2001 z powodu konfliktu z ówczesnym wydawcą i zerwania kontraktu grupa „W Witrynach Odbicia” przestała istnieć a zaczęła działalność grupa „W Wyjątkowych Okolicznościach”, co wynikało z kwestii prawnych.

W latach 2002 – 2004 takie utwory WWO jak „Damy rade”, „Nie bój się zmiany na lepsze”, „W Wyjątkowych Okolicznościach”, „Sen”, czy znajdujacy się na płycie White House Kodex 2 „Każdy ponad każdym” oraz pochodzący ze wspólnej EP-ki WWO i Vienio & Pele utwór „U Ciebie w mieście”, nie spadały z pierwszych miejsc list przebojów miesiącami, miały najlepsze rotacje w TV, a klipy zgarniały nagrody.

Pod koniec 2005 WWO uderza ponownie z podwójną siłą – jednego dnia wydaje dwa albumy na raz. Odzyskujac prawa do nazwy „W Witrynach Odbicia”, grupa firmuje jeden krążek właśnie tą, starą nazwą, a drugi „W Wyjątkowych Okolicznościach”. Tak wiec w grudniu 2005 roku ukazały się dwa albumy: WWO „Życie na kredycie” (koncepcja Jędkera) oraz WWO „Witam was w rzeczywistości” (koncepcja Sokoła). Wyjątkowość tych płyt zapewniają producenci, którzy dostarczyli bitów – są wśród nich The Horsemen z USA, Beathoavenz i Shuko z Niemiec, DJ Wich z Czech, Zoober Slimm ze Szwajcarii oraz plejada polskich producentów.

Serdecznie zapraszamy,
Agencja Koncertowa X-Side Music oraz Serwis Leeds.pl

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *