21. Finał WOŚP

Sztab w Leeds ruszył pełną parą!!! Jak co roku,  Leeds będzie grało z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tegoroczny, 21. juz finał odbędzie się w sobotę, 12.01.2013 w Polskim Ośrodku przy Newton Hill Road. W tym roku Orkiestra przeznacza pieniądze na ratowanie życia dzieci i godnej opieki dla seniorów . Wielkie przygotowania trwają i coraz więcej

Sztab w Leeds ruszył pełną parą!!!

Jak co roku,  Leeds będzie grało z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tegoroczny, 21. juz finał odbędzie się w sobotę, 12.01.2013 w Polskim Ośrodku przy Newton Hill Road. W tym roku Orkiestra przeznacza pieniądze na ratowanie życia dzieci i godnej opieki dla seniorów .

Wielkie przygotowania trwają i coraz więcej chętnych zgłasza się by grać z Orkiestrą w Leeds. Oprócz szykujących się niespodzianek jak zawsze, będą z nami niezawodni Kucharze, a wraz z nimi rewelacyjne, polskie jedzenie. Na scenie zagrają fantastyczne zespoły rockowe, hip-hopowe i folkowe. Już dziś wiemy, że dołączy do nas West Yorkshire Police, a jeśli nie wybuchną pożary, przyjedzie też wóz strażacki!

Oprócz tego, rośnie góra nagród do wygrania na loteriach i gromadzą się przedmioty na wielką licytację.

Dzieje się w Leeds dużo i dzieje się dobrze, ale organizatorzy, grupa Polish InvadARTs, są pazerni i chcą więcej i więcej!

Dlatego, wciąż proszą o kontakt wszystkich zainteresowanych wsparciem naszego finału.

Szukamy :

          Wolontariuszy między innymi do zbierania pieniędzy do puszek w dzień  finału (12.01.2013) w polskich sklepach na terenie Leeds i okolic, zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: P.invadarts@gmail.com, w tytule wpisując: WOLONTARIAT.

          Sponsorów wszystkich chcących finansowo i nie tylko, wesprzeć organizację kolejnego  finału w Leeds, prosimy o kontakt mailowy: P.invadarts@gmail.com , w tytule wpisując:  SPONSOR.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku w Leeds udało nam się uzbierać  drugą, co do wielkości kwotę w Anglii, w wysokości : 3233.74 funtów!

Uwaga!

Startujemy 12.01.2013 Balem dla Dzieci, już o godzinie 13:30 w Polskim Ośrodku przy Newton Hill Road w Leeds. Gramy cały dzień a kończymy późnym wieczorem! Przychodźcie z rodzinami, przyjaciółmi i pamiętajcie, im głośniej zagramy tym więcej pomożemy!

Zapraszamy!

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *