XV finał WOŚP w Leeds – to jeszcze nie koniec…

…pozostało nam finansowe podsumowanie zorganizowanej imprezy. W celu przejrzystego rozliczenia akcji, postanowiliśmy dokonać oficjalnego otwarcia puszek w niedzielę, 28/01/2007 o godz. 12.30 w Ośrodku Polskim. Do tego czasu, zamknięte i zaplombowane puszki będą przechowywane w bezpiecznym miejscu. Za przeliczenie zebranych pieniędzy odpowiedzialna jest komisja finansowa, w skład której wchodzą: – Marcin Kwiatkowski – Marta Klecz

…pozostało nam finansowe podsumowanie zorganizowanej imprezy. W celu przejrzystego rozliczenia akcji, postanowiliśmy dokonać oficjalnego otwarcia puszek w niedzielę, 28/01/2007 o godz. 12.30 w Ośrodku Polskim.

Do tego czasu, zamknięte i zaplombowane puszki będą przechowywane w bezpiecznym miejscu. Za przeliczenie zebranych pieniędzy odpowiedzialna jest komisja finansowa, w skład której wchodzą:

– Marcin Kwiatkowski
– Marta Klecz
– Ewa Skibinska

Proces przeliczania pieniędzy zostanie sfilmowany. Rozliczenie zostanie opublikowane na Leeds.pl w poniedziałek, 29/01/2007. W tym dniu opublikujemy również zeskanowany dowód przelewu zebranej kwoty na konto bankowe wskazane przez WOŚP.

Wszystkich, którzy chcieliby skomentować proponowany sposób rozliczenia akcji, prosimy o uczynienie tego na naszym Forum:
http://forum.leeds.pl/viewtopic.php?t=2091&start=60

Wszelkie sugestie będą mile widziane.

Na dzień dzisiejszy (15/01/2007) za pośrednictwem systemu PayPal wpłacono £161.79 netto. Wszystkich, którzy nie zdążyli skorzystać z możliwości wsparcia WOŚP w Leeds, a chcieliby to uczynić, zapraszamy tutaj:
http://wosp.leeds.pl/donate.php?lang=pl

System bedzie funkcjonować do piątku, 26/01/2007.

Oficjalna strona Sztabu WOŚP w Leeds jest dostępna pod adresem:
http://wosp.leeds.pl

Pozdrawiam,

Marcin Kwiatkowski
Członek Komisji Finansowej
WOŚP w Leeds

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *