Zostań Miss Polonia UK 2007

Biuro Organizacyjne wyborów Miss Polonia UK 2007 informuje, że rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Miss Polonia UK 2007. Jeżeli jesteś obywatelką polską, masz skończony 18. rok życia i na dzien 31.12.2007 nie ukończysz 25. roku życia, jesteś bezdzietną panną i czujesz, że powinnaś stawić czoła nowym wyzwaniom, to wejdź na stronę internetową www.MissPoloniaUK.com, wypełnij

Biuro Organizacyjne wyborów Miss Polonia UK 2007 informuje, że rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Miss Polonia UK 2007.

Jeżeli jesteś obywatelką polską, masz skończony 18. rok życia i na dzien 31.12.2007 nie ukończysz 25. roku życia, jesteś bezdzietną panną i czujesz, że powinnaś stawić czoła nowym wyzwaniom, to wejdź na stronę internetową www.MissPoloniaUK.com, wypełnij formularz zgłoszeniowy, zapoznaj się z regulaminem konkursu i wyślij swoje zgłoszenie.

Już za kilka miesięcy możesz stać się właścicielką korony oraz tytułu Miss Polonia UK 2007.

Prawdopodobnie sponsorzy obdarują Cię też wieloma cennymi prezentami, dlatego my dorzucimy samochód osobowy, żeby było Ci wygodniej i łatwiej wrócic do domu.

Organizator wyborów Miss Polonia UK 2007
Dyrektor konkursu
Piotr Miecznikowski

Skomentuj na forum:
http://www.leeds.pl/forum/viewtopic.php?t=2500

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *