Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju zaprasza na premierowe występy w Sheffield, Manchester i Birmingham W dniach 21- 23 września niekwestionowane gwiazdy polskiej sceny kabaretowej zaprezentują się w nowym, wzmocnionym składzie. Organizatorem trasy jest portal Leeds-Manchester.pl. Nazywani geniuszami polskiego kabaretu, bo genialnym trzeba byc, źeby zrobić skecz o drzwiach który śmieszy miliony, występują nieprzerwalnie od 1996 roku. Trzon

Kabaret Moralnego Niepokoju zaprasza na premierowe występy w Sheffield, Manchester i Birmingham

W dniach 21- 23 września niekwestionowane gwiazdy polskiej sceny kabaretowej zaprezentują się w nowym, wzmocnionym składzie. Organizatorem trasy jest portal Leeds-Manchester.pl.

Nazywani geniuszami polskiego kabaretu, bo genialnym trzeba byc, źeby zrobić skecz o drzwiach który śmieszy miliony, występują nieprzerwalnie od 1996 roku. Trzon grupy stanowią: Robert Górski, Przemek Borkowski, Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć. W czerwcu do Kabaretu Moralnego Niepokoju dołączyła Magda Stużyńska! Magda, to świetna aktorka komediowa znana szerszej publicznosci z takich seriali jak Zlotopolscy czy Hotel 52, jak również ze sceny warszawskiego Teatru Kwadrat, gdzie gra u boku m.in. Jana Kobuszewskiego.

Kabaret Moralnego Nipokoju mówi o sobie, że jest „ Kabaretem, któremu najbliższy jest przydomek „literacki”, który składa swoje programy z piosenek, także tych lirycznych, skeczy i monologów, także tych pisanych mową wiązaną”. W swojej twórczości nawiązują to aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć nieobca jest im także poetyka absurdu.

Kabaret stworzył szereg barwnych postaci będących znakiem rozpoznawczym grupy, które pojawiają się w wielu skeczach kabaretu m.in.: Spikerka i Pan Karol, Gwidon i Romek, Wujek i ciotka czy Badyl. Czego mogą sie spodziewać fani ich humoru? Występów śmiesznych, fajnych i z polotem.

A więc nie pozostaje nam już nic innego niż zaprosić Państwa na pięć występów Kabaretu Moralnego Niepokoju w nowym, wzmocnionym Magdy talentem i urokiem osobistym składzie. Bilety w cenie 18 funtów można zakupić on-line na stronie www.ticketweb.co.uk oraz w wybranych polskich sklepach, których adresy znajdują sie na stronie: www.leeds-manchester.pl/kmn.

Harmonogram występow Kabaretu Moralnego Niepokoju:

Data Dzień Miasto Miejsce Start
21.09.2012 piątek Sheffield Montgomery Theatre, Surrey Street, S1 2LG 8.00pm
22.09.2012 sobota Manchester The Dancehouse Theatre, 10 Oxford Road, M1 5QA 4.00pm
22.09.2012 sobota Manchester The Dancehouse Theatre, 10 Oxford Road, M1 5QA 8.00pm
23.09.2012 niedziela Birmingham The Drum Theatre, 144 Potters Lane, Aston, Birmingham, B6 4UU 4.00pm
23.09.2012 niedziela Birmingham The Drum Theatre, 144 Potters Lane, Aston, Birmingham, B6 4UU 8.00pm
4 comments

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

4 Comments

 • szaki4522
  24 sierpnia 2012, 15:45

  Dwa pytania do organizatora trasy
  1 Dlaczego po raz kolejny pominięto Leeds?
  2 Może następnym razem udałoby sie organizatorom zaprosic kabaret Smile , które posiada coraz to wiekszą rzeszę fanów ? Oczywiście nie pomijając Leeds!

  REPLY
 • MK
  27 sierpnia 2012, 14:40

  1) W Leeds jest tylko jeden teatr, który spełnia nasze wymagania (The Carriageworks) -reszta jest albo za duża, albo za mała. Niestety od kilku lat nie mamy szczęścia jeśli chodzi o wolne terminy w tym teatrze -mimo, ze organizujemy imprezy z prawie rocznym wyprzedzeniem, zazwyczaj terminy, które nas interesują są już zajęte -to jest jedyny powód dlaczego w Leeds nie ma występów. Aczkolwiek, zarówno Manchester jak i Sheffield znajdują się niecałą godzine drogi od Leeds 🙂 2) Zastanowimy się nad Smile.

  REPLY
 • KAJ
  29 sierpnia 2012, 10:40

  Szkoda ze w Leeds nic sie nie dzieje:( Jednak dla rodzicow pracujacych jest ciezej wybrac sie do innego miasta na jakakolwiek impreze polska. Mam nadzieje ze w koncu doczekamy sie i w Leeds.Moze jakis koncert 🙂

  REPLY
 • miro.pl
  1 września 2012, 15:43

  Rok temu pominelisicie Leeds i w tym roku to samo . Szkoda ze ani w Bradford ani w Leeds nie ma sali odpowiedniej na Tego typu impreze Czyli na grubo ponad milion moeszkancow w Leeds i Bradford nie ma odpowiedniej sali !!! Coz , a godzina do Manchester czy Sheffield podnosi koszty a co gorsza nie mozna polaczyc wyjscia z malym piwkiem :/

  REPLY