click here for English version

Wersja polska Wersja polska

English version English version

Leeds-Manchester.pl jest serwisem społecznosciowym tworzonym przez Polonię mieszkającą w Północnej Anglii. Chcemy, by Leeds-Manchester.pl było najczęściej odwiedzanym i prowadzonym w najbardziej profesjonalny sposób, polskojęzycznym portalem w Północnej Anglii. Cel ten realizujemy od chwili uruchomienia serwisu w lipcu 2004 roku.

Gdzie? Komu? & Co oferujemy?

...Jobs

Pracodawcom oraz agencjom pracy, pomoc w znalezieniu pracowników dzięki możliwości zamieszczania ofert pracy, które docierają do ponad 70.000 osób, odwiedzających Leeds-Manchester.pl każdego miesiąca. Poszukującym pracy w północnej Anglii możliwość bezpłatnego zamieszczania CV na stronie, która jest regularnie przeglądania przez wielu pracodawców.

» zobacz teraz! »

...Homes

Poszukującym współmieszkańców, możliwość zamieszczania ogłoszeń w jednym z dwóch działów: poszukuję mieszkania lub wynajmę mieszkanie.

» zobacz teraz! »

...Katalog Firm

Katalog Firm Leeds-Manchester.pl to jeden z największych katalogów skupiających firmy oferujące usługi skierowane do Polonii Brytyjskiej.

» zobacz teraz! »

...Law & Money

Dla każdego, kto chce orientować się w podstawowch kwestiach prawnych i finansowych w UK, możliwość znalezienia przydatnych informacji. Kliknij tutaj (Law) lub tutaj (Money).

» zobacz teraz! »

...Classifieds

Dla chcących cos sprzedać lub kupić oraz dla oferujących wszelkiego rodzaju usługi, możliwość zamieszczenia własnego ogłoszenia. Jeśli chcesz cos oddać za darmo, możesz ogłosić to bezpłatnie!

» zobacz teraz! »

...North of England & Photos

Dla chcących obejrzeć Północną Anglię bez wychodzenia z domu oraz dla tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o ciekawych miejscach w północnej Anglii. Zajrzyj, może znajdziesz pomysł na na weekendowy wypad za miasto!

» zobacz teraz! »

...Tips

Mieszkasz teraz w Polsce? Chcesz zamieszkać w Północnej Anglii? Zamieszczony Poradnik na temat życia w UK, który znajdziesz tutaj powinien być Twoją lekturą obowiązkową!

» zobacz teraz! »

...Links

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię informacji na Leeds-Manchester.pl, spróbuj to zrobić na innych stronach o zbliżonej tematyce. Nie twierdzimy, że wiemy wszystko! Jeśli uważasz, że czegos brakuje, napisz do nas na leeds@leeds-manchester.pl, postaramy się to uzupełnić!

» zobacz teraz! »

...Forum

Tutaj możesz poznać ludzi młodych, ambitnych, dynamicznych, mających własne zdanie oraz potrafiących tworzyć niepowtarzalną atmosferę. Na Forum, możesz wyrazić swój pogląd, zapytać o radę, znaleźć przyjaciół czy podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami. Dołącz do nas! Załóż swój profil na forum Leeds-Manchester.pl! tutaj.

» zobacz teraz! »

...Polskie Centrum w Leeds

Przydatne informacje na temat Polskiego Centrum Katolickiego w Leeds. Kliknij, przeczytaj i odwiedź to miejsce.

» zobacz teraz! »

...Reklama

Jeśli jesteś zainteresowny reklamą na Leeds-Manchester.pl, rzuć okiem na naszą ofertę reklamową, Możesz ją znaleźć tutaj.

» zobacz teraz! »