Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Agencje pracy, które nie wypłacają pieniędzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WooshaQ

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 2:33 am    Temat postu: Agencja (CONCEPT) zwleka z zaplata za prace, gdzie sie udac? Odpowiedz z cytatem

Cala sprawa szczesliwie nie jest az tak drastyczna bo zwlekaja mi z zaplata za jeden dzien (8h) niemniej zawsze to jakis pieniadz. Upominam sie o nie juz miesiac bez zadnego rezultatu. Totez zwracam sie z pytaniem czy jest jakis skuteczny sposob wyegzekwowania mojej naleznej zaplaty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
dora750
Gość

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 2:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DTI

http://www.dti.gov.uk/employment/employment-agencies/page27003.html

Nawet można poprosić o anonimowość.
Powrót do góry
Twoja ocena: 0 [+] [-]
bolek

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Concept zaczyna...chyba schodzić..., taż mam sygnały o problemach z wypłatą... - ksiegowa na urlopie - oficjalny komunikat...
Powrót do góry
Krzychu

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi trzy razy wyrównywali wypłatę bo zawsze coś im sie myliło z inna osobą!!!
Pewnie skończą swą działalność wystarczy iść do ich biura na Armley takiego syfu i brudu w biurze to na budowie nawet nie widziałem, a to przecież agencja w mieście.
Powrót do góry
Gandalf

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Concept jest z tego znany. Po prostu trzeba do nich chodzić, chodzić i upominać się. I najlepeij nie rozmawiać z Moniką, bo ona nigdy nic nie wie, tylko z managerem.

A najlepiej to jednak unikać tej agencji, bo mało poważni są.
Powrót do góry
wicia

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 5:31 pm    Temat postu: agencje pracy niezaplacili za prace Odpowiedz z cytatem

witam mam problem gdyz pewna agencja nie zaplacila mi za 22 h pracy od miesiaca czekam,chodze tam,dzwonie a oni caly czas mowia ze sprawa jest nie wyjasniona i oni nic nie moga zrobic prosze czekac,tylko ze ja juz nie mam ochoty czekac.tlumacza ze im firma nie podpisala time shitow.to juz sie zaczyna robic nudne.moze wie ktos co trzeba w takiej sytuacji zrobic?
Powrót do góry
Gundis

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idz i powiedz ze dopoki Tobie nie wyplaca (gotowki), nie wyjdziesz z firmy i kazdego kto tam wejdzie, poinformujesz, ze ma do czynienia z oszustami.
I znajdz inna prace!
Powrót do góry
skrzatek22

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oto namiary:
Wright Choice Recruitment
Garnet Road
Off Dewsbury Road
Leeds LS11 5LA
info@wrightchoicerecruitment.co.uk
0113 277 66 61

P.S. Więcej wiary w ludzi!
Powrót do góry
bobas

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 11:32 am    Temat postu: wright choice recruitment Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanko. Czy ktoś miał problem z wyżej wymienioną agencja? Dokładnie chodzi mi o zapłate za zalegly urlop. Pracowałem wczesniej dla nich ale już zostałem przyjęty na kontrakt. Dzwonie do nich kilka razy w tygodniu i wiecznie maja mi cos innego do powiedzenia. Jutro zadzwonie ostatni raz bo juz nie mam cierpliwosci. I tak sie zastanawiam czym lub raczej jaka instytucja można ich postraszyc???? Czy ktos z was wie jak sie za to zabrać? Dziękuje
Powrót do góry
kunegunda

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee ja tam nie mialem z nimi zadnych problmow jak zadzwonilem do nich i powiedzialem ze mi nie zaplacili to szef wskoczyl w samochod i prywiuzl mi kase do domu jeszcze dolozyl od siebie £100.
Zadzwon i powiedz im ze tez tak chcesz i przysyla cie MIchal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
lidija

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 6:39 pm    Temat postu: nie wpłynęła wypłata Odpowiedz z cytatem

Witam,

czy spotkaliście się z takim przypadkiem (pracując przez agencję), że nie wpłynęła Wam wypłata za tydzień solidnej pracy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
KAF

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesto sie ludziom takie bzdety zdarzaja, albo wyplata nie wplynie , albo za malo godzin policza. Zadzwon do agencjii dziewczyno i ich poinformuj ze nie przyszla kasa jesli normalna agencja to przeprosza i po godzinie bedziesz miala pieniadze na koncie.
Powrót do góry
snickers

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za tydzień 'solidnej pracy' to nie ale za tydzien pracy to zdarzyło mi sie nie dostać hajsu - ale agencja nadrobiła w następnym
Powrót do góry
KAF

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przejdz sie osobiscie do nich bo maja chyba maly syf w office znaczy sie jak sie dzwoni to czesto zapominaja nie wiem albo nie notuja albo jeden drugiemu zapomni przekazac. Jak wyniknie jakis problem to szybko rozwiazuja
Powrót do góry
szalonyszaman

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEJ

CZESTO BYWA TAK ZE KTOS Z FABRYKI NIE WRZUCIL CIE NA TIMESHEETA, TO NAJCZESTSZY POWOD.

PZDR
Powrót do góry
lidija

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KAF napisał:
Czesto sie ludziom takie bzdety zdarzaja, albo wyplata nie wplynie , albo za malo godzin policza. Zadzwon do agencjii dziewczyno i ich poinformuj ze nie przyszla kasa jesli normalna agencja to przeprosza i po godzinie bedziesz miala pieniadze na koncie.

...dobrze napisane "przeproszą i za godzinę pieniądze na koncie" - byłam w agencji, rozmawiałam (nawet dałam list do szefa), tradycyjne wysyłanie sms`ów, rozmowy, zapewnienia i juz czekam miesiąc na kasę - nie wiem o co w tej agencji chodzi. Dotychczas wpływ był regularny.
Co dalej mam jeszcze zrobić??? za holiday`a też mi nie wypłacili, bo ponoc nie otrzymała agencja tzw. formy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Twoja ocena: 0 [+] [-]
snickers

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a która to agencja pozwala sobie na cos takiego?
Powrót do góry
bobas

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 8:57 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

może wright choice? ja juz z nimi walcze miesiac i dalej sie nie moge doczekac pieniędzy za urlop. Ale powiedzialem koniec i w poniedziałek ide do Citizen Advice. Nie chca po dobroci i normalnie zapłacic to beda musieli z odsetkami.
Powrót do góry
KAF

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...dobrze napisane "przeproszą i za godzinę pieniądze na koncie" - byłam w agencji, rozmawiałam (nawet dałam list do szefa), tradycyjne wysyłanie sms`ów, rozmowy, zapewnienia i juz czekam miesiąc na kasę - nie wiem o co w tej agencji chodzi. Dotychczas wpływ był regularny.
Co dalej mam jeszcze zrobić??? za holiday`a też mi nie wypłacili, bo ponoc nie otrzymała agencja tzw. formy...

Pewnie jakis cwaniaczek sie znalazl , co wymyslil jak tu cos wyhahmecic. W kazdym badz razie jak na tym sprawa stoi to idz do citzen advice berou tam Ci pomoga a w miedzy czasie nekaj dziadow dalej smsasmi telefonami az bedzie do tego stopnia ze beda nimi rzygali, to czasami dziala w kazdym badz razie nigdy nie odpuszczaj i swoja droga napisz co to za agencja
Powrót do góry
lidija

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 6:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agencja Blue Arrow na Morley - kieruje ludzi do Unilever (Seacroft) i Spectrum.
Nękam ich, jeden mi obiecał, że dostanę kasę najdalej 11 czerwca, bo mnie przeoczono!!! i już nie pracuje. Następnego teraz ścigam listami, sms`ami, telefonami - zero oddźwięku. W agencji kobieta uprzejmie przyjęła moja prośbę i skierowała mnie właśnie do tego "ściganego" przeze mnie.
Zero kompetencji, dbanie o ludzi, oszukiwanie w godzinach, wysyłanie ludzi po dwóch, paru godzinach pracy do domu (pracuję na nocki), więc dojazd żaden!!!
Myślicie, że w tej sytuacji Citizen Advice mi pomoże?
Nie korzystałam jeszcze z usług tego biura i nie mam pojęcia dokąd nawet udać się i z czym...

Dziękuję Wam za szczere wypowiedzi:) właśnie wróciłam z nocki, która trwała godzinę krócej, szok!

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: