Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Polski lekarz dla dzieci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tribax1978

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 8:06 pm    Temat postu: Polski lekarz dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie
Czy ktoś wie gdzie na Bistonie mogę odnaleść Polskiego lekarza pierwszego kontaktu
Z góry dzięki za podpowiedz
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Fido Dido
Gość

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wątpię czy wogole jakis polski lekarz w poradniach na Beestonie praktykuje,pielegniarki -polki wiem ze są. Zajzyj do ktorejs z tych poradni i zapytaj -jedna z poradni jest na skrzyzowaniu Tempest road i beeston road ,a druga na beeston road za supermarketem besston village
Powrót do góry
Twoja ocena: 0 [+] [-]
leszk.pawlek@op.pl

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest Polski lekarz pedriata ale nie Biston lecz Holt Park.Super lekarz.Warty polecenia.
thomas1

PostWysłany: Sob Lip 19, 2008 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leszk.pawlek@op.pl napisał:
Jest Polski lekarz pedriata ale nie Biston lecz Holt Park.Super lekarz.Warty polecenia.
Sproboj sie zapisac do http://www.highfieldsurgery.com/ przyjmuje tam Doctor Zotlowski.Wiem ze zapisuja tam ludzi mieszkajacych na ls16 i ls18.Moze uda sie sie to jakos obejsc.Powodzenia
Powrót do góry
martaM08

PostWysłany: Sob Lip 19, 2008 8:31 pm    Temat postu: pytanie Odpowiedz z cytatem

Witam czy mgłabym dostać adres gdzie konkretnie na Holt Park przyjmuje polski pediatra namiary na tego lekarza z góry wielkie dzięki
Powrót do góry
thomas1

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 5:53 am    Temat postu: Re: pytanie Odpowiedz z cytatem

martaM08 napisał:
Witam czy mgłabym dostać adres gdzie konkretnie na Holt Park przyjmuje polski pediatra namiary na tego lekarza z góry wielkie dzięki
Holtdale Approach, Leeds LS16 7RX Doctor Zoltowski
Powrót do góry
nina225

PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 8:39 am    Temat postu: Dr Zoltowski Odpowiedz z cytatem

Czy Dr Zoltowski jest pediatrą!? Nie sądzę. On już tylko pochodzenie ma polskie. Studiował medycynę w Anglii i ma czysto angielskie podejście. Byłam u niego raz z dzieckiem - dziękuję, ale nie.
Powrót do góry
v-tec

PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, to że ktoś ma polskie nazwisko to nie znaczy jeszcze że z Polską łączy go cokolwiek oprócz nazwiska właśnie. U mnie w przychodni przyjmuje dr. Deana Deniszczyc. Nie zna słowa po polsku. Stwiedziła że jestem jedynym pacjentem który prawidłowo wymawia jej nazwisko Smile
jasmina111

PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ww. lekarz jest Polakiem. Jest lekarzem pierwszego kontaktu.
Wie kiedy podac dziecku antybiotyk a kiedy nie ma takiej potrzeby. Napewno leczy juz troche "po angielsku" ale przeciez jestesmy w Anglii.
Moje dzieci zapisane sa do tego lekarza i nie narzekamy, nadmienie ze moj roczny syn jest dzieckiem z astma dziecieca.
Powrót do góry
thomas1

PostWysłany: Sro Lip 23, 2008 8:23 pm    Temat postu: Re: Dr Zoltowski Odpowiedz z cytatem

nina225 napisał:
Czy Dr Zoltowski jest pediatrą!? Nie sądzę. On już tylko pochodzenie ma polskie. Studiował medycynę w Anglii i ma czysto angielskie podejście. Byłam u niego raz z dzieckiem - dziękuję, ale nie.
A my jestesmy jak narazie zadowoleni.Rozumiem ze kolezanka jest domorosla lekarka ktora wie wszystko najlepiej i wie jak leczyc swoje dzieci. Very Happy Very Happy Very Happy Niestety to sa ludzie ktorza ksztalcili sie w danym kierunku i musimy polegac na ich wiedzy i umiejetnosciach.a jezeli nie pasuje nam ich kompetencja zawsze mozemy zdac sie na szarlatanow ktorzy za duza kase wcisna nam gnoj krowi do leczenia.Pomimo wszystkiego ten lekarz skierowal nas do odpowiedniego szpitala gdzie czekala na nas kompetentna lekarka i tlumacz na linii w sprawach trudniejszych do tlumaczenia.Takze reasumujac jak wiemy Polacy sa zawsze nie zadowoleni uwazajac ze wiedza wszystko najlepiej czytajac jakis glupkow na necie takze nikogo sie nie zmusza do tego azeby korzystal z porad ww lekarza.Patrza tez na przebieg kariery danego lekarza http://www.highfieldsurgery.com/doctors.html widzimy ze lekarz ten ksztalcil sie takze w Polsce i nie zapomnial polskiego jezyka ani nie odcial sie od niego .a reszte spraw zwiazanych z leczeniem nalezy roztrzygac z danym lekarzem a nie wypiszywac jakies urazone ambicje na forum
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: