Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Polska Szkola w Leeds

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Nauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anixd

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 8:21 pm    Temat postu: Polska Szkola w Leeds Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie . Chcialabym sie zapisac do Polskiej Szkoly w Leeds i nie wiem ile kosztuje uczeszczanie do niej , moze wiecie ? .. i jeszcze jedno Smile
Chcialabym rowniez sie zapisac do klubu siatkarskiego .. i znowu czy to kosztuje i ile takie zajecia trwaja..?

Z gory dziex Ania Smile.
Sandgirl

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim: dlaczego do Polskiej?
Drugie przede wszystkim: Polska szkola jako taka nie istnieje, jedyne co to chyba szkolka niedzielna przy kosciele (ale nie wiem ktorym)...
Amber

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska szkoła istnieje, działa w Polskim Ośrodku Katolickim na Newton Hill Road.
Zajęcia odbywają się w soboty i trwają 3 godz.(niestety nie znam opłat, ale nie są to jakieś straszne sumy).
12 kwietnia zaczynają się pierwsze zajęcia po przerwie świątecznej.
bolek

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 F za sobotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
ela1981

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sandgirl napisał:

a dlaczego nie, gdyby tak wszyscy mysleli dzialalnosc szkoly bylaby zbedna, kazdy sam steruje swoim zyciem, jeden zapisze sie do ang. a drugi i do polskiej, a najlepiej do obu
przede wszystkim mysle, ze jestes pelnoletnia osoba, a nie widzialam tam klas dla "starszych" ludzi, raczej dla dzieciakow (chyba, ze blednie wyciagnelam ten wniosek)
co do siatki, ludzie z forum sobie troche pykaja i jest to bezplatne

Ostatnio zmieniony przez ela1981 dnia Sro Kwi 02, 2008 1:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sandgirl

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ela1981 napisał:
Sandgirl napisał:

a dlaczego nie, gdyby tak wszyscy mysleli dzialalnosc szkoly bylaby zbedna, kazdy sam steruje swoim zyciem, jeden zapisze sie do ang. a drugi woli do polskiej, a najlepiej do obu
przede wszystkim mysle, ze jestes pelnoletnia osoba, a nie widzialam tam klas dla "starszych" ludzi, raczej dla dzieciakow (chyba, ze blednie wyciagnelam ten wniosek)
co do siatki, ludzie z forum sobie troche pykaja i jest to bezplatne

wg mnie jesli jest sie tutaj, powinno sie pojsc do szkoly tutejszej... chociazby ze wzgledu na to ze mozna obyc sie z jezykiem...
Mi sie po prostu dziwne wydaje chodzenie tu do polskiej szkoly... ale kazdy ma inny punkt widzenia.
ela1981

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sandgirl napisał:
wg mnie jesli jest sie tutaj, powinno sie pojsc do szkoly tutejszej... chociazby ze wzgledu na to ze mozna obyc sie z jezykiem...
Mi sie po prostu dziwne wydaje chodzenie tu do polskiej szkoly... ale kazdy ma inny punkt widzenia.

zgoda co do pierwszego i drugiego zdania, ale jak widac autorka ma inny punkt widzenia i chce isc do polskiej szkoly, wiec niech robi co chce
Powrót do góry
v-tec

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjaśnijmy sobie 1dno: polska szkoła sobotnia ma charakter dobrowolny i uzupełniający w stosunku do normalnej szkoły (angielskiej) do której uczęszczanie jest w tym kraju obowiązkowe dla osób do 16. roku życia. Tak więc nie ma wyboru: szkoła angielska albo polska szkoła sobotnia. Do szkoły angielskiej dziecko musi chodzić przez 5 dni w tygodniu a w sobotę jak ma chęć to może dodatkowo pójść do szkoły polskiej.
ela1981

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie, ze autorka watka ma jednak ponad 16 lat, wiec pozostaje jej tylko to co proponuje angielski system szkolnictwa
Powrót do góry
Anixd

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zle mnie zrozumieliscie Very Happy .. ja chodze do angielskiej szkoly juz od 2 lat a do poskiej niedzielnej chodze przez rok w doncaster ale nie bardzo mi sie tam podoba bo jakas troche nie zorganizowana jest ;] .. a wogole to chcialabym bardzo siatke trenowac a zajecia w doncaster koncze o 12:45 a zanim bym dojechala do Leeds to troche zajmie Smile. dzieki za info .. Very Happy
Anixd

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha i co do mojego wieku to mam 14 Razz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Nauka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: