Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Wlamanie do mieszkania.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Prawo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mazi2280

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 11:05 am    Temat postu: Wlamanie do mieszkania. Odpowiedz z cytatem

Witam. Potrzebuje porady. Wlamano mi sie do mieszkania. Zniszczona futryna i drzwi. Posiadam ubezpieczenie "constance". Pomimo tego agencja nalega na zaplacenie za szkody, poniewaz nie udalo sie znalezc sprawcow. Landlord nie mogl wykorzystac mojego ubezbieczenia. Zaplacili z wlasnej kieszeni, zeby nie wzroslo ubezpieczenie. Kazdy rozklada rece i nalega na zaplate, ale to nie z mojej winy sie wlamano, a obarcza sie mnie zniszczeniami. Czy to legalne?
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Krzysztof

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Na poczatek proponuje dokladne przestudiowanie umowy jaka podpisales z landlordem.Jesli nie ma w niej mowy o tym ze to Ty ponosisz odpowiedzialnosc i koszty za zniszczenia powstale nie z Twojej winy(zalanie,pozar,wybuch gazu,wlamanie,etc)to w zadnym wypadku za nic nie plac.Wydaje mi sie ze landlord chce cie naciagnac na kase.W razie jakichkolwiek problemow udaj sie wraz z umowa do Citizen Advice Bureau tam udziela ci darmowej porady.
Lub sie po prostu przeprowadz.

Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Twoja ocena: 0 [+] [-]
hrv

PostWysłany: Nie Maj 13, 2018 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Landlord powinien posiadać ubezpieczenie a nie rekompensować sobie jego brak waszym kosztem. Absolutnie nie płacić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Prawo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: