Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Praca w Manchester
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
solak

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 9:34 pm    Temat postu: Praca w Manchester Odpowiedz z cytatem

Witam!

Mam na imie Szymon, od 3 tyg mieszkam w Anglii, dokladnie okolice Leicester. Pracuje jako operator cnc i chcialbym zapytac czy orientuje sie ktos jak jest z praca w tym zawodzie w okolicy Manchesteru? pytam poniewaz przylatuje do mnie zona i ma propozycje pracy w jednej z angielskkich firm handlowych spod Manchesteru. Stawka jeszcze nie znana. Jednak wiazaloby sie to z pozuceniem przezemnie pracy w obecnej firmie i musialbym szukac czegos w Manchesterze. Obecnie zarabiam 1900 f netto. I teraz mamy dylemat czy postawic na prace zony i sie zwolnic i czegosz szukac, czy pracowac dalej w Leicester i zona zeby szukala. Moj angielski slaby, obecnie pracuje z samymi Polakami. Dzieki za rade. Pozdro!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
kitkat
Konto zablokowane

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1900 to czasami we dwójke sie nie zarobi - stary ja bym siedział na d..ie tam gdzie jetes a zona znajdzie prace niedaleko ciebie - za taka kase to nawet moze siedziec w domu dopóki nie znajdzie tyry
Powrót do góry
Helka

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kitkat-tym razem to cie nawet popre Very Happy
Ja tez uwazam,ze Twoja wyplata jest na odpowiednim poziomie i poczekalabym z podejmowaniem decyzji,az okresla sie ze stawka zony.Podejrzewam,ze moze byc nizsza.
Powrót do góry
bartek4

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nic nie stoi na przeszkodzie zebys sprawdzil na stronie job center plus jak jest z praca na tym stanowisku w okolicy Manchesteru.
Powrót do góry
szortys

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na cnc srednio 8-9 funciakow za godzine w leeds praktycznie w kazdej fabryczce (drewna o metalu to niestety nie wiem) chyba ze programujesz tez to do 12-15 funtow
Powrót do góry
solak

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za szybkie info, tez bardziej jestem sklonny zostac w tej okolicy, gdyz watpie ze zona dostanie zblizona stawke. Programuje ale w Heidenhainie, w tej chwili ucze sie pracy na Fanucu, wiec o programowaniu nie ma mowy. Pozostaje poczekac kilka tyg. az zona dowie sie za jaka stawke bedzie ta praca. Ma ktos porownanie czy koszty utrzymania w srodkowej Anglii sa porownywalne z tymi w Manchesterze?
Powrót do góry
szortys

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dom 3pokoje ok £600 zarcie tydzien na dwie osoby ok £100 rachunki prad gaz co 3 miesiace ok £300 council tax £80 woda chyba £38 suma sumarum ok £1200 miesiecznie plus wydatki...
ja bym poradzil zostac gdzie jestes Smile moj znajomy z twoich stron przechrzcil yorkshire na zaglebie paki Smile
Powrót do góry
solak

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 pokojowy dom za 600 f/miesiac?! W Loughborough gdzie mieszkam mam zamiar wynajac chociaz 1 pokojowe (max 2) i ceny zaczynaja sie od 500 za cos w ok stanie plus chyba jakis w UK jest council tax ok. 100 f na miesiac. Zarcie na dwie osoby wyjdzie podobnie jak piszesz. Poki co mieszkam bez zony. Z Loughborough jak zostaniemy w Leicestershire w lipcy po przyjezdzie zony jak nie pojdzie do tej pracy w Manchester to bedziemy szukac lokum w Leicester. Tez podobno masa paki w tym miescie. Poki co szukam jakiegos kursu angielskiego. Mozecie cos polecic? Gdzie pytac?
Powrót do góry
stachowicz123

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2011 5:48 pm    Temat postu: Praca w Manchesterze i okolicach ? Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim . Mam pytanie jak na dzisiejszą chwilę wygląda rynek pracy w Manchesterze . Niestyty słyszałem , że jest nie ciekawie . Byłam tam do połowy grudnia , ale teraz nie mogę wrócić bo ciągle mi mówią , że nie ma pracy . Pracowałam w Drury Adams LTD. ale tam niestety nie ma przyjęć .
Jak macie jakieś ogłoszenia czy wiecie o jakiś wolnych miejscach pracy w magazynach itp. błagam piszcie . Będę bardzo wdzięczna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: -1 [+] [-]
kitkat
Konto zablokowane

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2011 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu takich co nie maja pracy jest na pęczki...jedynie co moge polecic to wgląd ogłoszen o prace i rejestracja bądz chociaż nawiedzanie agencji pracy...trzeba ruszyc 4 litery bo bez tego nie da rady. Wiem rynek pracy bardzo zły ale chciec to móc. gut lak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: +1 [+] [-]
stachowicz123

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niby tak , ale troche sie boje jechac tak w ciemno bo tyry moge nie znajsc Sad
Powrót do góry
zanetasliwinska20
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko w Manchester w Leeds tez , duzo osob mowi ze tak zle z praca dawno nie bylo , co do ogloszen jest na Leeds.pl dzial , no a jezeli chodzi o Manchester to sadze ze jak wpiszesz w google agencje pracy w Man , powinno Ci wyskoczyc sporo , w niektorych mozna sie zarejestrowac on line a potem wystarczy pojsc na spotkanie z dowodem osobistym , pytalas w Job Centre Plus ? Mozna zadzwonic i zapytac jak sytuacja wyglada , w ciemno bym raczej nie jechala , zbyt duze ryzko ale to moje zdanie.
Powrót do góry
Twoja ocena: 0 [+] [-]
rutsen2

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec siec na tyłku moze cos wymyslisz--
Powrót do góry
stachowicz123

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tego na pewno nie zrobie ... po prostu szukam pomocy na tym forum Smile
Powrót do góry
matgree

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 8:51 pm    Temat postu: szukam pracy (Manchester) Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, jestem w Manchesterze od Lipca i nadal szukam pracy prubowalem juz chyba wszystkiego, powoli koncza mi sie pomysly..
moze mi ktos cos doradzic?
Powrót do góry
arcizis

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 4:33 pm    Temat postu: praca w manchester Odpowiedz z cytatem

Cześć jestem nowy w Manchesterze i szukam pracy. Nie znam tu ani jednego Polka. Przyleciałem sam Crying or Very sad Muszę jak najszybciej znaleźć pracę. Wie ktoś gdzie są jakieś przyjęcia?
Powrót do góry
Maciek1983

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to przyleciales tak na hardcore? najpierw przyjazd pozniej praca? podziwiam takich ludzi, ja tez w sumie od niedawna w uk, i w sumie przyjechalem na pewna prace, ale tez do konca nie bylem pewien. na szczescie jakos sie udalo. a co do twojego pytania to szukasz jakiejs konkretnej pracy, masz jakis zawod, czy poprostu byle jaka? z tego co zauwazylem to tutaj w uk sa zawody w ktorych prace ludzie znajduja bez wiekszych problemow, jak sie ma odpowiednie kwalifikacje i troche gada po angielsku to jest latwiej znalezc. a z ta jakakolwiek praca juz nie jest tak kolorowo, przynajmniej z tego co widze po swoich znajomych ktorych juz zdazylem poznac. albo maja prace, albo nie, szukaja, rejestruja sie po agencjach, dwa dni pracuja w jednym miejscu, trzy dni w innym, nieraz wogole nie ma pracy. jak jest praca to nie ma jak dojechac bo fabryka gdzies na zadupiu i bez auta ani rusz. nie jest tak kolorowo. mojego kolegi, z ktorym pracuje, zona pol roku szuka pracy, ma kwalifikacje z polski, co do pracy nie jest wybredna, szuka jakiejkolwiek, dobrze gada po angielsku i przez pol roku przepracowala 2 tygodnie.
Powrót do góry
Marcin K.

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to jest Vernies po polsku?
Drugie: chip?
Wiesz,daj pw:)
Pozdro.
Powrót do góry
arcizis

PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 11:51 am    Temat postu: do Maciek Odpowiedz z cytatem

Najbardziej by mi pasowała praca w drukarni przy sito-druku lub tampo-druku, bo w tym mam duże doświadczenie, ale na początek przyjął bym każdą pracę typu pakowanie, magazyny itp.
Powrót do góry
ziqiZ

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 2:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i like this
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: