Strona główna Działy Hyde Park Taki artykuł o Polkach w UK najczęściej komentują faceci. Taki artykuł o Polkach w UK najczęściej komentują faceci.

#95135
rollingstone
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
filipek wrote:

Rollingstone tu nie chodzi o chore dzieci i dobrze o tym wiesz.Niepotrzebnie piszesz o chorobach ,wiadomo ze tutaj decyzja nalezy do rodzicow.

wlasnie ze potrzebnie pisze o chorobach. Padly w dyskusji slowa zabojstwo i morderstwo i temu podobne mocne wyrazenia. Chce teraz poznac opinie czy
1. w wypadku prawdopodobienstwa ulomnosci przyszlego dziecka aborcja staje sie tylko aborcja a nie morderstwem
2. czy prawo do zycia, ktorego zygota wg niektorych nabiera jest w jakis sposob uwarunkowane czy dziecko urodzi sie perfekt czy nie.

Skoro poruszasz temat sztucznego podtrzymywania przy zyciu to moge Ci tylko powiedziec o sobie – mam przygotowany 'living will’ na wypadek gdy choroba, jesli sie taka przyplacze, doprowadzila mnie do stadium, ze zatrace gros funkcji samoegzystencji i myslenia i stane sie roslinka. To juz nie bede ja – to bedzie tylko cialo z ktorego rollingstone dawno odszedl. Mam zyczenie zeby tego ciala dluzej na swiecie nie trzymac.