Strona główna Działy Hyde Park fun fun

#80601
Imie Nazwisko
Członek

Wiem, że po rządach partii-której-nazwy-nie-wolno-wymawiać, Polacy stali się narodem nieufnym, ale naprawdę dane, które wymagamy, a jest ich raptem 3, są zbierane po to aby usprawnić działanie serwisu – chociażby żeby miała rację bytu wyszukiwarka, jeżeli nie podalibyście nam swojego wieku nie byłoby możliwe znalezienie waszych profili w wyszukiwarce – o co w przyszłości mam nadzieję będziecie zabiegać. Oczywiście obecny kształt serwisu fun jest niejako wersja testową, chcemy wraz z Wami budować kształt tego serwisu, macie naprawdę wielką władzę, tylko i wyłącznie dla Was drodzy użytkownicy poświęciliśmy naprawdę wiele wysiłku aby stworzyć to "miejsce" i to wyłącznie od was zależy jaką drogą potoczą się losy fun’a – więc Piszcie w tym temacie, tudzież do kogoś z naszej ekipy, dla tych, którzy naprawdę się postarają przygotowaliśmy bardzo sympatyczne niespodzianki 🙂

A tak po za tym to chciałem was wszystkich przywitać, bo do tej pory nie miałem sposobności brać udziału w życiu forum. Mam na imię Mateusz i jestem programistą php, którego niewidoczną pracę od jakiegoś czasu popełniam nad serwisem leeds.pl.