Strona główna Działy Nauka Pomoc z angielskim – wyzszy poziom

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #21711
    crally
    Participant

    Szukam osoby, ktora sprawdzi (i poprawi) mi prace licencjacka.

    Znacie moze kogos kto by sie podjal? Oczywiscie chodzi mi o osobe, ktora ma pojecie o akademickim angielskim, np. nauczyciel.

    PS
    Naturalnie nie oczekuje niczego za darmo

    Dzieki z gory za pomoc

    #145622
    yern
    Członek

    Nie chce nikogo obrazic, ale to wlasnie przez takich ludzi jak Ty wartosc edukacji w angielskich uczelniach w oczach naszych rodakow spada…jak mozesz pisac prace licencjacka (sugeruje to min. 3 lata edukacji) i nie byc w stanie sprawdzic sobie poprawnosci wlasnej pracy?

    #145624
    nasturcja
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    yern wrote:

    Nie chce nikogo obrazic, ale to wlasnie przez takich ludzi jak Ty wartosc edukacji w angielskich uczelniach w oczach naszych rodakow spada…jak mozesz pisac prace licencjacka (sugeruje to min. 3 lata edukacji) i nie byc w stanie sprawdzic sobie poprawnosci wlasnej pracy?

    Uwazam yern, ze nie masz racji. Sprawdzenie pracy licencjackiej przed jej oddaniem jest waznym elementem jej pisania. Dobrze jest, jesli ma sie kogos do jej sprawdzenia, bo osoba postronna pomoze sprawdzic wszelkie bledy typu literowki, przecinki, itd. Praca licencjacka to wazny dokument i powinien byc dobrze napisany. Samemu zle sie sprawdza prace licencjacka. Ja pod koniec jej pisania znalam cala na pamiec i po kilka razy sprawdzalam swoje bledy, mimo, ze bronilam sie w Polsce.

    #145626
    cheeky girl
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    crally wrote:

    Szukam osoby, ktora sprawdzi (i poprawi) mi prace licencjacka.

    Znacie moze kogos kto by sie podjal? Oczywiscie chodzi mi o osobe, ktora ma pojecie o akademickim angielskim, np. nauczyciel.

    PS
    Naturalnie nie oczekuje niczego za darmo

    Dzieki z gory za pomoc

    A z czego piszesz? W UK czy w Polsce? Moge sprawdzic, ale tylko pod wzgledem jezykowym, a nie merytorycznym! Jestem tlumaczem z zawodu.

    #145628
    karonline
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    yern wrote:

    Nie chce nikogo obrazic, ale to wlasnie przez takich ludzi jak Ty wartosc edukacji w angielskich uczelniach w oczach naszych rodakow spada…jak mozesz pisac prace licencjacka (sugeruje to min. 3 lata edukacji) i nie byc w stanie sprawdzic sobie poprawnosci wlasnej pracy?

    Nie sadze ze jestes w stanie sama sobie sprawdzic prace. Juz sam fakt ze wpatrujesz sie nia jakis czas sprawia, ze po prostu nie widzisz literowek, braku przecinkow, bledow ortograficznych I gramatycznych. Ja swoja polska magisterke tez dalam komus do przeczytania, mimo ze problemow z gramatyka I interpunkcja nigdy nie mialam. Tym bardziej uwazam, ze prace po angielsku powinno sie dac komus do sprawdzenia. Niewazne jak dobrze umiesz jezyk, to nigdy nie jest twoj pierwszy jezyk I prawdopodobienstwo zrobienia bledu jest znacznie wieksze. Samo bycie na studiach nie swiadczy ze jestes alfa I omega z angielskiego, zwlaszcza jesli Twoje studia nie sa humanistyczne. I naprawde poproszenie o profesjonalna pomoc w skorygowaniu pracy nie jest niczym zlym. To jest wlasnie takie nasze polskie podejscie do angielskiego, ze on musi byc perfect I bezbledny, inaczej to lepiej wcale nie pisac I najlepiej nie otwierac ust, a przeciez jak sama ostatnio nam powiedziala tutorka – sam fakt ze dostaliscie sie do zagranicznej uczelni, zdajecie egzaminy, I piszecie dobre merytorycznie prace swiadczy o tym, ze wasz jezyk jest fluent, a drobne bledy prawdopodobnie bedziecie popelniac do konca zycia, ale nie ma w tym nic zlego. Anglicy tez popelniaja bledy jezykowe I tez prosza o proofreading!

    Do crally:

    Sprobuj zajrzec tutaj:

    http://virtualenglishteacher.com/proof-reading-editing

    #145629
    crally
    Participant

    dzieki za pomoc, [b:97f9e65e46]cheeky girl[/b:97f9e65e46] odezwe sie do Ciebie na priv

    [b:97f9e65e46]yern[/b:97f9e65e46] nie wiem w ktorym kraju, przecietna uczelnia jest w stanie przez 3 lata wyksztalcic studenta w dziedzinie marketingu i obcego jezyka do poziomu native speakera jednoczesnie.

    tu nie chodzi o sprawdzenie czy dobrze uzylem present perfect, tylko interpunkcji, zlozonej gramatyki i jezyka biznesowego. za styl i referencje jest az 10% i nie widze w tym nic zlego zeby ktos mi sprawdzil. co wiecej, wielokrotnie czytalem prace moich angielskich kolegow i wytykalem im bledy, jak studiowalem w Polsce bylo podobnie…

    rozumiem ze Ty skonczyles/as co najmniej trzy fakultety na Oxfordzie ze sie tak madrzysz…

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.