Strona główna Działy Erystyka Chamstwo Jackyla wobec nasturcji Chamstwo Jackyla wobec nasturcji

#131150
jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
nasturcja wrote:

W tym temacie off topy nie są na porządku dziennym, chociaż jest ich dużo. Nie martw się jack, da się z tego tematu zrobić co najmniej 3. Czwarty też się przyda, będzie o Tobie i Twoim zachowaniu na Forum, ale w zupełnie innym dziale.

nie martw sie, nie martwie sie 🙂

nasturcja wrote:

Jackyl, dopiero w piątek (13.08.2010) napisałeś, że nie chcesz, żebym zwracała się do Ciebie po imieniu. Do tego czasu, jakoś zdrabnianie Twojego imienia, nie przeszkadzało Ci.

tak jak Ci do pewnego czasu nie przeszkadzalo nazywanie Cie nasturbacja 🙂 nie ja to wymyslilem, niestety, bo trafne bardzo.. 🙂 trzepiesz i trzepiesz.. ale pociechy z tego nie bedzie.. 😀

nasturcja wrote:

Szkoda tylko, że zamiast grzecznie poprosić, byłeś chamski i bezczelny. Niestety, post, w którym byłeś tak chamski, usunęłam. Poza tym, chcę Ci zwrócić uwagę, że derailed już w marcu prosił, żeby nie ujawniać jego imienia na Forum, ale jakoś czujesz się wyjątkiem, którego ta prośba nie dotyczy.

Nie bylem chamski, to tylko Twoja kolejna nadinterpretacja przewrazliwionej na swym punkcie dziewczynki 🙂 Szkoda, ze usunelas, bo teraz nie ma dowodu, ale moze kwiatek wyciagnie z bazy i wrzuci, to zobaczymy, gdzie bylem taki chamski. A co do derailed’a, to jego tez nie kumasz, imie tu jego bylo ujawniane nieraz, tak jak i moje, zanim sie pojawilas, i na ile go znam, to tak naprawde ma to gleboko.. 🙂 juz szczegol, ze po poscie, w ktorym padlo jego imie, malo kto by sie zorientowal, ze to chodzi o derailed’a.. ale po Twoim dokladnym wyjasnieniu kto jest kto, juz nikt nie mogl miec watpliwosci.. 🙂

nasturcja wrote:

Jeszcze raz piszę Jackyl, ponieważ poprzednie posty, w których pisałeś, że ujawnisz moje zdjęcie, usunęłam razem ze swoją odpowiedzią, że nie życzę sobie ujawniania, jak również rozpowszechniania mojego zdjęcia na i poza Forum, ponieważ jest na nim moja córka. Poza tym na n-k.pl na zdjęciach jestem również z córką.

a ja jeszcze raz pisze, ze usunelas te posty, tylko dlatego ze sie Tobie nie podobaly, a nie z powodu niezgodnosci z regulaminem. jedyne co napisalem, to w odpowiedzi na Twoj post, bym wrzucil zdjecia, stwierdzilem, ze moge wrzucic, ale Twoje.. 🙂 nie wrzucilem zadnych zdjec, nie podalem zadnych linkow, wiec pytam – co bylo powodem wykasowania tego postu? 🙂 tak naprawde..? 🙂 zawsze tak wszystko traktujesz doslownie, bez zrozumienia przekazu? 🙂

nasturcja wrote:

Skoro tak bardzo lubisz schlebiać sam sobie i dowartościowywać się kłamstwami, to niech Ci będzie, że zamęczam Cię pw na obu Forach, chociaż już 2 tygodnie temu poinformowałeś wszystkich na tym Forum, że na pw na drugim już się ze mną pożegnałeś, co oznacza, że od 2 tygodni nie piszemy pw do siebie, a na tym Forum w weekend wysłałam Ci jedno pw po półtora miesięcznej przerwie. Poza tym, nie wysłałam Ci go dla przyjemności, tylko po to, żeby prywatne sprawy załatwić prywatnie, nie na Forum. Umawiać się z Tobą dla przyjemności też nie za bardzo chcę.

akurat ja nie klamie. prawda jest duzo ciekawsza 🙂 ale skoro wg Cie tak lubie sobie schlebiac i dowartosciowywac sie klamstwami, co powiesz na to, co Ty lubisz..?

:c128d4eb76 wrote:

Subject: ja czekam trzeci dzien, patrze na screen czy przyjdzie mail

Sent at: Tue Aug 10, 2010 10:58 pm
From: nasturcja
To: jackyl
Mail przyszedł 😆 A czy ja mogę przyjść? 😆 Ewentualnie wyślę koleżankę 😉 Od razu z whisky? 😀

fakt, od 2 tygodni, albo i dluzej, nie PISZEMY do siebie. za to Ty do mnie piszesz.. powstrzymac sie nie moglas? 🙂 wczesniej tez, olalem Twoje privy a i tak pisalas.. powyzsza wiadomosc zostala wyslana tydzien temu dokladnie, na tym drugim forum, na ktorym sie z Toba pozegnalem przecie.. wiec po co? tak, wiem, myslalas ze bedziesz zabawna 🙂

a zeby bylo jasne, do czego nasturcja nawiazala, prosze bardzo:

http://polishdating.co.uk/users/jackyl

nie wstydze sie tego, jak wygladam i czego szukam, i mam w dupie co sobie o mnie pomysla ludzie, ktorzy nigdy nie odegraja wazniejszej roli w moim zyciu – tak jak Ty i 99% forumowiczow 🙂 mozesz to samo powiedziec o sobie? to wrzuc tu swoja fote.. 😈

a przy okazji, jak jest tu jakas chetna do kontaktu, kumajaca, z dystansem do siebie i zycia, potrafiaca czytac miedzy wierszami, przyznac sie do bledu, nie przejmujaca sie tym, 'co ludzie pomysla’ – czyli kompletne przeciwienstwo nasturcji – to zapraszam do kontaktu.. 8)

😆 😆

nasturcja – na tyle co znam Twa virtualna postac, nie sadze bys byla w stanie odpowiedziec szczerze i konkretnie, przyznac sie do bledu, czy przeprosic za oskarzenie mnie o klamstwo.. predzej jak zwykle przyczepisz sie do jakiegos slowa czy zwrotu, wysmiejesz jakies moje zdanie, przeinaczysz.. ale whatever – nie spodziewam sie po Tobie niczego innego 🙂