Go to Leeds-Manchester.pl homepageGo to forum.Leeds-Manchester.pl homepage

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Wiadomości

Praca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ada363

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 12:58 am    Temat postu: Praca Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie warto wyjechać do pracy za granicę czy może lepiej zostać w kraju. Dostałam propozycję pracy w UK ale nie jestem pewna. W Pl zarabiam dobre pieniądze i mam umowę o pracę na czas nieokreślony. Nie wiem co mam zrobić. Chodzi o pracę w finansach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Twoja ocena: 0 [+] [-]
kolega77

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli warunki finansowe oraz atmosfera w pracy Cię zadowalaja to chyba nie warto wyjeżdzać.
Tutaj nie ma nic pewnego jesli chodzi o pracę,nie zawsze jest tak jak obiecują.
Ale jesli chcesz zaspokoić swoja ciekawość to zapraszamy,ale zostaw sobie "furtkę"w aktualnej pracy,byś mogla do niej wrócić.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
azkeel

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co my tutaj mozemy wiedziec o Twoich aspiracjach, marzeniach czy zyciowych celach. Nikt poza Toba nie moze odpowiedziec na to pytanie. Jak nie masz zobowiazan, chcesz poznac zupelnie inny swiat (ktory ma swoje dobre i zle strony) chcesz poszerzyc swoje horyzonty to czemu nie. Jezeli jednak jestes osoba bardzo rodzinna, masz grupe przyjaciol bez ktorych ciezko Ci zyc a do tego nie masz zadnej konkretnej motywacji to taki wyjazd nie ma wiekszego sensu.

Praca to nie wszystko. Z jednej strony wszystko jest nowe i ciekawe i daje wiele mozliwosci poznania innego swiata a z drugiej strony brytyjska pogoda doprowadzi Cie do depresji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Blog Yahoo Messenger Twoja ocena: +1 [+] [-]
twix

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda, jak zarabiasz powyżej 3000 zł w Polsce to nie przyjeżdżaj broń Boże bo tu czeka cię niepewna przyszłość. Dobra praca wiąże się przede wszystkim ze stopniem znajomości języka angielskiego. Chęci to nie wszystko, musisz się umieć dobrze sprzedać po angielsku. W UK też trzeba płacić rachunki itd. Wlk Brytania jest bardzo brzydka i do tego bardzo depresyjna (post wyżej). Twoje życie prywatne ucierpi, tutaj są pseudo znajomości i weekendy w domu przy żubrówce - żal i smutek.
Nie polecam. W Krakowie bardzo dużo pracy a dla ambitnych jeszcze lepsze.

Ostatnio zmieniony przez twix dnia Pią Sie 26, 2016 6:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
marcelina217

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
zielony

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra! jak widze posty depresja tragedia i zale to strach sie bac! do odwaznych swiat nalezy, chcesz sprobowac proboj, nie zniechecaj sie negatywnymi komentarzami. zawsze mozesz do poski wrocic. chcesz to zrobisz cos z czasem po pracy np zwiedzanie a nie zubrowka w domu haha. powodzenia cokolwiek zdecydujesz, polska tez nie jest latwa do zycie wbrew temu co kto mysli
Powrót do góry
Kristal

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 9:34 pm    Temat postu: Re: Praca Odpowiedz z cytatem

Ada363 napisał:
Jak myślicie warto wyjechać do pracy za granicę czy może lepiej zostać w kraju. Dostałam propozycję pracy w UK ale nie jestem pewna. W Pl zarabiam dobre pieniądze i mam umowę o pracę na czas nieokreślony. Nie wiem co mam zrobić. Chodzi o pracę w finansach.

Jesli nie masz zobowiazan w Polsce to warto przemyslec sprawe. Znajome po filologii polskiej podjely w Polsce prace 11 lat temu z pensja 1500zl. W chwile obecnej maja po 1600zl ! Kolezanka po polonistyce ale z pieknym angielskim znalazla prace w Anglii 11 lat temu w biurze edukacji i od pierwszej tutejszej wyplaty do ostatniej powiekszyla zarobki o 120%. Czy cos Ci to mowi ? A pogoda ? Stac ja na wyjazdy weekendowe i wygrzanie sie na sloncu co tez robi kilka x do roku.
Powrót do góry
dominika218

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2016 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siemankooo
Powrót do góry
rickyBF

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2016 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zielony napisał:
Masakra! jak widze posty depresja tragedia i zale to strach sie bac! do odwaznych swiat nalezy, chcesz sprobowac proboj, nie zniechecaj sie negatywnymi komentarzami. zawsze mozesz do poski wrocic. chcesz to zrobisz cos z czasem po pracy np zwiedzanie a nie zubrowka w domu haha. powodzenia cokolwiek zdecydujesz, polska tez nie jest latwa do zycie wbrew temu co kto mysli

Bo prawda jest taka ze zebrowka na stole to 98% Polakow spedza tak weekenedy, taka prawda ja tez jak wracam z pracy na zlewozmywaku to pijemy caly weekend z kumplami z Bradford.
Powrót do góry
Becia

PostWysłany: Nie Lut 05, 2017 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedni piją inni aktywni spędzają wolny czas. Z pewnością jest tu mniej stresu niż w PL.
Powrót do góry
Ftlukkka

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was miałą taką sytuację, ze o Waszej firmie mówili źle?
Jak sobie radziliście z tym? Jak można poprawić opinię o firmie?
Czytam tego typu poradniki -
http://www.bloombergbusinessweek.pl/artykul/1326939.html?p=1 , ale zbyt wiele mi nie dały...
Powrót do góry
pelkasec

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Hania182

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz taką możliwość to jedź.
Powrót do góry
Olafek21A

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zachęcam do skorzystania.
Powrót do góry
nataliaala

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy to od wielu czynników.Musicie sobie samodzielnie przekalkulować czy opłaca się Wam zostać w Polsce czy może lepiej jest poszukać pracy za granica. W UK można o wiele więcej zarobić, z drugiej strony wiele osób trudno znosi rozłąkę z krajem oraz z rodziną.

Jesli jest to Wasz pierwszy wyjazd to proponowałaym rozejrzeć się za jakąś agencją, która organizuje miejsca pracy w UK. Dzięki temu można znaleźć legalną pracę i nie martwimy się formalnościami, które załatwi agencja. Jesli ktoś szukałby pracy opiekunki w UK to wiele takich ofert ma Promedica. https://promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-anglii/

Ostatnio zmieniony przez nataliaala dnia Sro Sty 24, 2018 2:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
ben10

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 2:07 pm    Temat postu: Re: Praca Odpowiedz z cytatem

Ada363 napisał:

zdecydowani lepiej wyjechać!
Powrót do góry
martyna12

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od Ciebie. Jedni powiedzą, że warto, drudzy, że nie, wszystko zależy od ich doświadczeń Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: