Strona główna Działy Śmietnik Buzek potępił zachowanie władz USA wobec Polski Buzek potępił zachowanie władz USA wobec Polski

#126850
nasturcja
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
jackyl wrote:

nasturcja wrote:

chomik wrote:

nowy_nowa wrote:

bo to "czysci" polacy. znam takich wielu w brd. wielu po roku "zapomnialo" polskiego. podajesz przyklad ktorych masa w brd. ja tez mam syna w brd juz doroslego i tez nic po polsku nie umie. ale dlatego ze nigdy nie chcial,matka i ojciec niemcy i nie interesowalo go nigdy. moze dlatego ze ojciec z matka nigdy po polsku nie rozmawiali bo nic wspolnego z tym jezykiem nie mieli. a to ze ojciec od malego interesowal sie jezykiem swojego ojca……………….. umie dzis pisac,czytac,mowic.
Widac boli cie to a dla mnie to powod do dumy. wiem ze nigdy nie bede umial tego jezyka jak ty ale jak widzisz daje sobie doskonale rade. nie wiem czemu sie uczepilas mnie, juz "x" czasu nie "czepialem" sie ciebie wogole ani nie komentowalem. widac to cie zabolalo. coz, taki charakter i typowe dla polakow.

I nie obrazaj mnie…………. sama jestes fake ❗

Spoko, jestes genialny i jak zwykle prawdomowny, tyle, ze we wszystkich postach zawsze twierdziles ze masz tylko dwie, doskonale wyksztalcone, dorosle corki, a teraz jednak masz syna… , pomijajac fakt, ze wczesniej twierdziles, ze jestes kobieta![/quote]

😯 😯 😆 😆 Chomik, płeć zawsze można zmienić 😆 Zastanawiam się tylko, skąd to cudowne rozmnożenie dorosłych już dzieci ❓ :idea:[/quote]

pewnie przez kalafiorowanie.. nie mylic z paczkowaniem.. ;)[/quote]

To trzeba będzie zmienić podręczniki do biologii 😆 😆 😉