Strona główna Działy Finanse Rozliczenie roku podatkowego Rozliczenie roku podatkowego

#124359
cheeky girl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
hummer wrote:

pracowalem w UK od listopada 2009 lecz od poczatku miałem pobierana kwotę na tax. Kwoty 6 tys napewno nie zarobiłem. to co wkoncu teraz mam zrobic. Sorki ze o szczegoly pytam ale ciezko mi sie odnalesc w tym systemie bedac w UK 4 msc.

Poczekaj az dostaniesz P60 w kwietniu (taki dokument od pracodawcy wydawany na koniec roku podatkowego)…i zadzwon, napisz albo udaj sie osobiscie (ale jak pojdziesz osobiscie to i tak beda ci raczej kazali skorzystac z ich telefonu wewnetrznego ale masz wtedy za darmo) do Inland Revenue i powiedz im, ze wydaje cie sie iz zaplaciles za duzy podatek za rok 2009/2010. A nie zapomnij zabrac ze soba P60:-)

A wiem, ze zaraz poprosisz o adres i telefon wiec juz cie uprzedzam i tutaj ci go podaje:

Adres: Ground Floor Castle House, 31 Lisbon St, Leeds, LS1 4SA
Teledon: 01132283000

😀

Tłumacz, którego szukasz…