Strona główna Działy Czarna lista Paczki giną, jedzenie stare, liczą ceny jak popadnie!!! Paczki giną, jedzenie stare, liczą ceny jak popadnie!!!

#123304
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
fiziol wrote:

khushdil wrote:

Powiem tak,kazdy lubi to co lubi.
Ja nie lubie Polish Delicatessen .Nigdy nie wiesz za co placisz.Zamowilam sobie ciasto na swieta i zostalam bez.Myslslam ze ich tam rozniose.Wiec po co robicie zapisy jak i tak macie to w nosie???
no ale to szczegol.
Powiem wam ,że wole isc do tego sklepu na rynku co prowadza chyba rosjanie.I bynajmniej kupie wszystko,maja pyszne pierogi i krokiety.I zawsze patrze na date spozycia,ale to chyba odruchowo.
No ale każdy kupuje tam gdzie chce.Dlatego ja zawsze robie zakupy w Asda,przez internet i kupuje u nich Polskie produkty.I zawsze jestem zadowolona.A jak cos specjalnego chce to skocze na rynek,
Wiec kazdy ma wybór…
Pozdrawiam

Mialam taka sama sytuacje z ciastem w delicatessen tez zostalam bez wiec witaj w klubie:))
ale to jeszcze nic, bo czesto oszukuja na cenach.u mnie ruska ma wlasnie sklep z Polskimi produktami i nie narzekam na nia, bo nie zdarzylo mi sie miec nic przeterminowanego z jej polek.[/quote]
Bo pewnie dobrze przebierasz w produktach. Z tego co slyszalem,jest na tyle "dobra kobieta" ze produkty przeterminowane lub te krotko przed, przecenia na pare pie i kladzie w widocznym miejscu. A ze to "okazja" dla janusza to kupuje za te 50 pie i wpier…..la po drodze, by nikt w flacie ,gdzie ich 10-ciu na two bedroom zyje, czasami mu nie ukradl…………… to nie ma co sie dziwic ze potem chory. NIE MAM NA MYSLI CIEBIE!!. Ale sa tacy i to wielu , wystarczy poobserwowac troszke.