The Real Junk Food Project

Zostań wolontariuszem albo zjedz! Kawiarenka na Armley, w której gotuje się jedzenie dotowane, ze sklepów i restauracji, które przekroczyły „sell by date” ale wciąż są zdatne do jedzenia, oraz przez ludzi dobrej woli. W ten sposób, jedzenie nie jest wyrzucane na wysypiska a przekazywane dla ludzi najbardziej potrzebujących. Kawiarenka jest częścią The Real Junk Food

Zostań wolontariuszem albo zjedz!

Kawiarenka na Armley, w której gotuje się jedzenie dotowane, ze sklepów i restauracji, które przekroczyły „sell by date” ale wciąż są zdatne do jedzenia, oraz przez ludzi dobrej woli. W ten sposób, jedzenie nie jest wyrzucane na wysypiska a przekazywane dla ludzi najbardziej potrzebujących.

Kawiarenka jest częścią The Real Junk Food Project, o którym wspominało niedawno ITV3 news.

Jedzenie w kawiarence na Armley jest przepyszne, gotowane przez profesjonalnych kucharzy. Aż trudno uwierzyć, że grupka aktywistów może sprawić, że jedzenie nie jest wyrzucane na śmietnik i mniej ludzi chodzi głodnych w Leeds.

Cały projekt wspierany jest przez wolontariuszy  i ludzi dobrej woli, więc wszystkich chętnych do pomocy lub chcących po prostu dobrze zjeść za śmieszne pieniądze, serdecznie zapraszamy.

W kawiarence obowiązuje zasada: „pay as you feel or as you can”.

 

Więcej informacji na :


 

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *